Stvořené pro Instagram. Poznejte tajemství designu adidas Deerupt


Sneakerheadi se rádi chválí svými novými přírůstky na Instagramu. Není tedy nic divného na tom, že top značky postřehly tento trend a rozhodly se toho využít. Firma adidas stvořila model adidas Deerupt speciálně s myslí na uživatele jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí. Po zadání hashtagu do interního vyhledávače s názvem sneakersů, se objevují desítky tisíc fotografií od lidí z celého světa, což potvrzuje, že tento projekt se ukázal být trefou do černého německé značky.


adidas Deerupt – prostý design, který zaskakuje


Model adidas Deerupt měl premiéru v Paříži v březnu roku 2018 a vzbudil ohromný zájem mezi fanoušky novodobých sneakersů. Model je společným projektem adidas Orginals a Pharrella Williamse a připomíná boty adidas nmd Human Race. To je předností modelu, protože nomády stvořené za účasti amerického umělce jsou nesmírně populární. Projektanti pracující nad designem Deerupt chtěli, aby obuv poutala pozornost. Zrezignovali z brandingu v podobě třech pásků na bočním panelu a celek je založen na atraktivních barvách a specifické síťce zahalující svršek a podrážku. Řešení tohoto typu značka užila již v 80. letech, o čem svědčí model Marathon Trainer, který stanovil jednu z inspirací ke stvoření adidas Deerupt. Jednak v portfoliu firmy založené Adolfem Dasslerem, nebyly dříve boty založené na jednoduchém konceptu a současně silně prezentující novodobý charakter.


adidas Deerupt – promyšlená práce projektantů


Hlavním cílem tvůrců adidas Deerupt, bylo pohodlí a minimalistický design. Nutno uznat, že se jim to podařilo odpovědně zrealizovat. Futuristický svršek z technicky pokročilé tkaniny, je pokrytý elastickou síťkou. Díky tomu je konstrukce neobvykle lehká a garantuje nejvyšší úroveň přizpůsobení ke tvaru nohy, což má velký vliv na celkový komfort nošení. Projekt se liší od jiných nabídek značky adidas vzhledem na fakt, že charakteristická síťka je užitá nejen na svršku, ale rovněž na podrážce vyrobené z pěny EVA, která v odpovídajícím stupni absorbuje otřesy. Sneakery adidas Deerupt jsou vybavené dalšími vylepšeními, které přizpůsobí obuv potřebám současných zákazníků. Jednou z dalších předností je antibakteriální vložka Ortholite. Kromě toho boty mají do detailu promyšlený dezén, který se přikládá na přilnavosti k povrchu různého druhu. Vnější podrážka je vyrobená z vysoce kvalitní gumy odolné vůči stírání, díky čemu adidas Deerupt stanoví revoluční nabídku sneakersů pro zdolávání městské džungle.adidas Deerupt – jakou variantu vybrat?


Po úspěchu prvního vydání adidas Deerupt, se německá značka rozhodla doplnit regály obchodů širokou škálou dalších barev. Aktuálně je tento futuristický model dostupný v mnoha zajímavých barevných verzí. Pokud máte rádi nešablonová řešení, můžete vsadit na kreativní varianty, propojující například neonově žlutou s růžovými akcenty. Těm, co volí univerzální outfit, jistě padne do gustu klasické sestavení černé a bílé. A jestli komponujete outfit pro každodenní nošení a preferujete maximální jednoduchost, doplňte svou garderobu teniskami v monochromatické barvě.


[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]