Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím.
Rozbalit filtry

Vybrat filtry

Cena

od do

-

Velikost

-

ZNAČKA

-

Barva

Smazat vybrané
CZK 1299 In stock

Velikosti:

M L

Vesty

Dámské Vesty

Jak tenkou motorkářskou bundu změnit na teplejší bundu? Co si vzít na lehkou košili, abychom nemrzli? Vsaďte na stylovou vestu. V Sizeer najdete skvělé vesty, díky kterým rychle stvoříte svůj outfit.

Vesta – must have na chladnější dny


Pohodlná, lehká, teplá – ideální vesta je nejen neobvykle funkční, ale především může vypadat opravdu designově. Dokonalým příkladem jsou dámské vesty z kolekce Nike Tech. Originální fazona, použití novodobých technologií, klasická barevnost – vesty Nike budou skvělým základem pro vytvoření originálního street looku. Zkombinujte je s monochromatickými sneakers a klasickou mikinou a budete se prezentovat vyjímečně módně.

Vesta namísto bundy


Pokud v chladné dny nechcete vytahovat teplou bundu, vesta bude dokonalým řešením. Dámské vesty nošené na mikině nebo svetru vytvoří lehký a pohodlný outfit. Jarní a podzimní počasí bývá proměnlivé – jednou je teplo a během okamžiku se udělá nepříjemně chladno. V takových podmínkách je vesta nezbytným elementem garderóby. Již nyní si prohlédněte nabídku dámských vest v Sizeer. Určitě si něco pro sebe vyberete!

×

Neodkládejte tento nákup na později, nebo někdo jiný koupí Vaší velikost. Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dnů na vrácení nebo výměnu zboží.

NAKUPUJTE A NERISKUJTE!

Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží.
Chcete více? Udělejte nákup za min. 1300 Kč, přihlašte se do SizeerClubu a získáte až 10% slevu na každý další nákup.
Více informací >

POKRAČOVAT V NÁKUPU>