Zméňte hledanou frázi
Zkuste použít méně filtrů (odstranit méně významné).

Zpět

Dámské Vesty

Jak tenkou motorkářskou bundu změnit na teplejší bundu? Co si vzít na lehkou košili, abychom nemrzli? Vsaďte na stylovou vestu. V Sizeer najdete skvělé vesty, díky kterým rychle stvoříte svůj outfit.

Vesta – must have na chladnější dny


Pohodlná, lehká, teplá – ideální vesta je nejen neobvykle funkční, ale především může vypadat opravdu designově. Dokonalým příkladem jsou dámské vesty z kolekce Nike Tech. Originální fazona, použití novodobých technologií, klasická barevnost – vesty Nike budou skvělým základem pro vytvoření originálního street looku. Zkombinujte je s monochromatickými sneakers a klasickou mikinou a budete se prezentovat vyjímečně módně.

Vesta namísto bundy


Pokud v chladné dny nechcete vytahovat teplou bundu, vesta bude dokonalým řešením. Dámské vesty nošené na mikině nebo svetru vytvoří lehký a pohodlný outfit. Jarní a podzimní počasí bývá proměnlivé – jednou je teplo a během okamžiku se udělá nepříjemně chladno. V takových podmínkách je vesta nezbytným elementem garderóby. Již nyní si prohlédněte nabídku dámských vest v Sizeer. Určitě si něco pro sebe vyberete!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím.
×

Neodkládejte tento nákup na později, nebo někdo jiný koupí Vaší velikost. Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dnů na vrácení nebo výměnu zboží.

NAKUPUJTE A NERISKUJTE!

Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží.
Chcete více? Udělejte nákup za min. 1300 Kč, přihlašte se do SizeerClubu a získáte až 10% slevu na každý další nákup.
Více informací >

POKRAČOVAT V NÁKUPU>