Newsletter

Get your news together!

Dostávat od nás informace se oplácí. Co získáte?

Informace o speciálních akcích, během kterých
si můžete pořídit své vysněné kicksy se slevou

Informace o unikátních modelech,
nejnovějších a limitovaných kolekcích

Jistotu, že o každé akci a výprodeji
se dozvíte jako první!

Jak se zapsat do newsletteru?

To zvládnete, je to velmi jednoduché:

QUESTIONS & ANSWERS

Co mám dělat, když mi nepřišel e-mail s aktivačním linkem?

Nebojte, chvíli to může trvat. Po zapsání svých údajů ve formuláři počkejte několik minut. Během té doby by se měl email s aktivačním odkazem již nacházet ve Vaší poště. Stále nepřišel? Podívejte se pořádně, mohl přijít do SPAMu. Pokud se však zpráva nenachází ani tam, vyplňte formulář ještě jednou nebo se zkontaktujte s naším zákaznickým centrem.

Mohu zrezignovat z newsletteru?

Samozřejmě. Ale na Vašem místě bychom to nedělali – leda, že byste si chtěli nechat ujít informace z první ruky o akcích a limitovaných edicích oblíbených značek. Your choice! Jednak pokud se rozhodnete zrezignovat z odběru, můžete to udělat velmi jednoduchým způsobem. V zápatí každého emailu najdete odkaz umožňující automatické odhlášení z odběru newsletteru.

[script]$(document).ready(function() { $('#question_1').click(function() { $('#answer_1').slideToggle('slow'); }); $('#question_2').click(function() { $('#answer_2').slideToggle('slow'); }); $('#question_3').click(function() { $('#answer_3').slideToggle('slow'); }); $('#question_4').click(function() { $('#answer_4').slideToggle('slow'); }); $('#question_5').click(function() { $('#answer_5').slideToggle('slow'); });});[/script]

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím.
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});[/script]