Get your news together!

DOSTÁVAT OD NÁS INFORMACE SE OPLÁCÍ. CO ZÍSKÁTE?

EXTRA SLEVU PRO ODBĚRATELE:
-10 % NA PORCI DOBRÉHO STREETWEARU

INFORMACE O UNIKÁTNÍCH MODELECH,
NEJNOVĚJŠÍCH A LIMITOVANÝCH KOLEKCÍCH

INFORMACE O SPECIÁLNÍCH AKCÍCH,
BĚHEM KTERÝCH SI MŮŽETE POŘÍDIT SVÉ
VYSNĚNÉ KICKSY SE SLEVOU

JISTOTU, ŽE O KAŽDÉ AKCI A VÝPRODEJI
SE DOZVÍTE JAKO PRVNÍ!

QUESTIONS & ANSWERS

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MI NEPŘIŠEL E-MAIL S AKTIVAČNÍM LINKEM?

NEBOJTE, CHVÍLI TO MŮŽE TRVAT. PO ZAPSÁNÍ SVÝCH ÚDAJŮ VE FORMULÁŘI POČKEJTE NĚKOLIK MINUT. BĚHEM TÉ DOBY BY SE MĚL EMAIL S AKTIVAČNÍM ODKAZEM JIŽ NACHÁZET VE VAŠÍ POŠTĚ. STÁLE NEPŘIŠEL? PODÍVEJTE SE POŘÁDNĚ, MOHL PŘIJÍT DO SPAMU. POKUD SE VŠAK ZPRÁVA NENACHÁZÍ ANI TAM, VYPLŇTE FORMULÁŘ JEŠTĚ JEDNOU NEBO SE ZKONTAKTUJTE S NAŠÍM ZÁKAZNICKÝM CENTREM.

JAK DLOUHO JE SLEVOVÝ KÓD PLATNÝ?

INDIVIDUÁLNÍ SLEVOVÝ KÓD JE JEDNORÁZOVÝ A PLATNÝ 48 H OD JEHO OBDRŽENÍ. NAKUPTE DŘÍV, NEŽ SKONČÍ JEHO PLATNOST!

JE MOŽNÉ KÓD ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERU KOMBINOVAT S JINÝMI AKCEMI?

NE, JEDNORÁZOVÝ SLEVOVÝ KÓD ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERU NENÍ MOŽNÉ PROPOJIT S JINÝMI SLEVAMI A SPECIÁLNÍMI AKCEMI. POKUD CHCETE VYUŽÍT JINOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DALŠÍ SAMOSTATNOU OBJEDNÁVKU.

PROČ SE PO ZADÁNÍ SLEVOVÉHO KÓDU ZVÝŠILA CENA?

PRAVDĚPODOBNĚ VÁMI VYBRANÝ PRODUKT PODLÉHÁ SLEVĚ, KTERÁ JE VYŠŠÍ NEŽ-LI TA, KTERÁ VYNIKÁ ZE SLEVOVÉHO KÓDU ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERU. ABYSTE MOHLI VYUŽÍT VÝHODNĚJŠÍ AKCI, VYČISTĚTE HISTORII PROHLÍŽENÍ NEBO DOKONČETE NÁKUP V ANONYMNÍM REŽIMU. ZJISTĚTE, JAK ZAPNOUT PROHLÍŽENÍ V ANONYMNÍM REŽIMU V PROHLÍŽEČI CHROME, FIREFOX A MICROSOFT EDGE.

MOHU ZREZIGNOVAT Z NEWSLETTERU?

SAMOZŘEJMĚ. ALE NA VAŠEM MÍSTĚ BYCHOM TO NEDĚLALI – LEDA, ŽE BYSTE SI CHTĚLI NECHAT UJÍT INFORMACE Z PRVNÍ RUKY O AKCÍCH A LIMITOVANÝCH EDICÍCH OBLÍBENÝCH ZNAČEK. YOUR CHOICE! JEDNAK POKUD SE ROZHODNETE ZREZIGNOVAT Z ODBĚRU, MŮŽETE TO UDĚLAT VELMI JEDNODUCHÝM ZPŮSOBEM. V ZÁPATÍ KAŽDÉHO EMAILU NAJDETE ODKAZ UMOŽŇUJÍCÍ AUTOMATICKÉ ODHLÁŠENÍ Z ODBĚRU NEWSLETTERU.

[script]$(document).ready(function() { $('#question_1').click(function() { $('#answer_1').slideToggle('slow'); }); $('#question_2').click(function() { $('#answer_2').slideToggle('slow'); }); $('#question_3').click(function() { $('#answer_3').slideToggle('slow'); }); $('#question_4').click(function() { $('#answer_4').slideToggle('slow'); }); $('#question_5').click(function() { $('#answer_5').slideToggle('slow'); });});[/script]
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]