Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Zima trvá několik měsíců z roku. Když teplota spadne pod nulu, stojí za to mít po ruce hřejivé moderní doplňky. Ustupuje se od kupování kompletů: čepice, šála, rukavice v jedné barvě. Obchody nabízejí mnoho modelů – můžete si na vlastní pěst sestavit komplet, který se bude hodit k Vašemu outfitu.  Dětská kolekce nabízí obrovský výběr, každý mrňous si zde najde něco pro sebe.

Fakta a mýty

Základní a nejdůležitější přednost zimních čepic – chrání před chladem. Sice mýtus, že nejvíce tepla uchází přes hlavu, byl před časem překonán, ale chýbějící čepice se může rychle odrazit na zdraví dítěte. 

Buďte in

Čepice je módní doplněk – bohatá nabídka na trhu umožní, že si můžeme vybírat ze stovek druhů, modelů a vzorů. Je povinným prvkem nejen u zimních stylizací. Také brzké jaro a chladný podzim jsou roční období, kdy si na sebe můžeme vzít tenkou beanie nebo jiný model z jemného úpletu.

Mnoho variant

Dívky si mohou vybírat mezi čepicemi s bambulí a beanie. Pro kluky jsou vhodné sportovní a casualové modely typu beanie. Převažují tmavé barvy: černá, šedá, hnědá, tmavě modrá. Proto si stačí koupit jednu čepici a máte moderní a hřejivý doplněk, který se hodí ke každé stylizaci. Existuje ještě jedna skupina dětských zimních čepic – unisex. Jsou tak univerzální, že sluší oběma pohlavím. 

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×