Jak nosit boty adidas Superstar?

ruzove boty adidas superstarbile boty adidas superstarbile boty adidas superstarcerne boty adidas superstar

Když podáte laikovi otázku, jaký model bot adidas zná, jistě uslyšíte odpověď: adidas Superstar. Tyto kultovní boty v průběhu let získaly status ikony. Na počátku triumfovaly mezi basketbalisty. Později je nosili příznivci hip-hopu. Dnes se z hřišť a koncertů dostaly do streetwearu, kde si získávají další oddané fanoušky. Je těžké je nemilovat, protože jsou nejen pohodlné, ale také odolné na zničení, velmi designérské a je snadné je udržet v čistotě. Oblíbíte si je také za to, jak je snadné s nimi vytvářet efektivní stylizace!!

adidas Superstar bílé

Jak nosit Superstary?

Inspirací pro tvoření outfitů s adidas Superstar v hlavní roli je spoustu! V internetu můžete najít hip-hopové videoklipy z 90. let, které jasným způsobem poukazují, s čím Superstary vypadají dobře. Móda poslední dekády minulého století se vrátila k oblibě, proto se seznamte s tehdejšími trendy! Boty adidas Superstar můžete nosit k širokým teplákům s rozepínanými nohavicemi, ovšem pamatujte na to, aby byl celek zrovnovážen přiléhavým topem. Skvěle budou vypadat rovněž k velkým hip-hopovým mikinám s kapucí a potiskem. Takové kombinace se skvěle osvědčí rovněž v současných trendech.!

Superstar ve verzi 2.0

Boty adidas Superstar se po letech nepřítomnosti vrátily do oběhu, podobně jako móda z 90.let. Jednak dnes je blogeři a stylisti využívají nejen do sportovních stylizací. Tyto kultovní boty v různých barevných verzích se skvěle najdou i v typicky elegantních outfitech. Můžete k ním přidat oversize kostým nebo pouzdrové šaty. Superstary budou vypadat dobře nejen s mikinou či bomber bundou, ale také s křivákem nebo klasickým trenčkotem. Nemluvě o tom, že se ideálně vkomponují do všech casualových stylizací s džíny.

adidas Superstar černé

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×