SIZEERCLUB, TO JSOU 4 JEDNODUCHÉ ZÁSADY!

SizeerClub

Naistalujte si aplikaci Sizeer a registrujte se nebo se přihlaste do svého účtu.

SizeerClub

Každá utracená koruna v Sizeer,
to je 1 BOD.

SizeerClub

BODY měníte na KUPONY, tedy slevy a odměny.

SizeerClub

Jsou také speciální ÚKOLY, za které můžete obdržet dodatečné BODY a díky tomu rychleji získat KUPONY.

APLIKACI SIZEER NAJDETE V GOOGLE PLAY NEBO APP STORE:

Máte více otázek?
Odpovíme Vám na ně:

NE. V momentu zavedení změn v SizeerClubu, budete ze staré aplikace odhlášeni. Aby jste nadále mohli využívat slevu, která Vám náleží, je nutné si nainstalovat novou aplikaci Sizeer a přihlásit se.
ANO. Vaše sleva 5, 7 či 10 % je nadále aktivní a můžete ji využít na první transakci v novém SizeerClubu.
Již jste dříve uvedl/-a tento e-mail při zakládání účtu v SizeerClub nebo na Sizeer.cz. Pamatujeme si Vás. Jestli jste již dokončil/-a registraci, propojíme Vaše dřívější aktivity s novým účtem.
ÚKOLY, to jsou Vaše dodatečné aktivity, které můžete, ale nemusíte realizovat. Realizování ÚKOLŮ, to jsou dodatečné BODY na Vašem účtu a čím více BODŮ, tím rychleji získáte KUPONY.
KUPONY, to jsou procentuální nebo částkové slevy a odměny. KUPONY mají svou BODOVOU hodnotu a termín platnosti.
BODY se napočítávají za každou transakci v Sizeer. 1 Kč = 1 bod. Haléře se vždy zaokrouhlují nahoru. Pamatujte, že BODY získáváte také za plnění ÚKOLŮ.
Když nakupujete online, Vaše body budou přičteny automaticky po zakončení procesu realizace objednávky. Když nakupujete v prodejně, jednoduše ukažte svou členskou kartu u pokladny a Vaše body budou přičteny ihned po dokončení nákupu.
Pamatujte, že saldo bodů se mění po dokončení procesu realizace objednávky v e-shopu nebo po dokončení nákupu v prodejně. V případě, že prodejna nebo Váš telefon nemá přístup k internetu, přičtení bodů se může opozdit. Jestli problém přetrvává i po obnovení zobrazení, zkontaktujte se s naším zákaznickým centrem, které Vám pomůže situaci objasnit.
Ano, kupon můžete deaktivovat opětovným kliknutím na tlačítko AKTIVNÍ na kuponu.
Pamatujte, že některé produkty mohou být vyřazeny z akce. Seznam speciálních produktů, na které se akce nevztahuje, najdete ZDE.
V situaci, kdy nakupujete online s využitím kuponu, ale objednávku se Vám nepodařilo zaplatit, zkontaktujte se s naším zákaznickým centrem, které Vám pomůže situaci objasnit.
Zpět do obchodu
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]