Kontakt

Z důvodu omezení způsobených COVID-19 může dojít k opoždění v doručování zásilek a delšímu čekání na kontakt se zákaznickým centrem.

Děláme co můžeme, aby byla Vaše zásilka doručena včas. Jednak vzhledem k situaci způsobené epidemií, může dojít k opoždění v doručování, které se snažíme minimalizovat, jak jen to je možné.

Čekáte na kontakt se zákaznickým centrem? Ten může být také prodloužen. Prosíme o pochopení vůči naším konzultantům, kteří se snaží ze všech sil.

Děkujeme za pochopení
Sizeer tým


Realizace objednávek – možné opoždění v doručení

Snažíme se ze všech sil, aby jste svou objednávku obdrželi v termínu. Jednak může nastat opoždění s dodáním zásilky, které se snažíme minimalizovat, jak jen to je možné. Prosíme o pochopení – je to pro nás všechny zcela nová situace.

Doporučujeme za všechny objednávky platit bezpečně online

Zákaznický servis internetového obchodu Sizeer.cz


telephone Telefonní číslo: +420 234 092 555
e-mail Emailová adresa: obchod@sizeer.cz
Naše pracovní hodiny:
Pondělí - Pátek
9:00 – 17:00


Adresa pro vrácení, výměnu či reklamaci zboží:

Marketing Investment Group Czech s.r.o.
INTERNETOVÝ OBCHOD SIZEER CZ
SKLAD OLZALOGISTIC
ul. PFB 2
73701 Český Těšín*

*Prosíme o dodání poznámky, zda se jedná o výměnu, vrácení či reklamaci. Podrobnosti a formulář najdete ZDE.
Zpět

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]