Jak vybrat bundu?

Jak vybrat dámskou bundu na jaro?

damska jarni bunda

Jaro je tzv. přechodným obdobím, které nás připravuje na léto. V této době se často setkáváme s proměnlivým počasím, díky čemu se můžeme během jednoho dne setkat jak s intenzivním deštěm, tak i s příjemným sluníčkem. Pro takové proměnlivé počasí bychom měli odpovědně doplnit svou garderobu.

More
Shop

Jak vybrat pánskou bundu na jaro?

panska jarni bunda

Po zimě přichází jaro, tedy čas, kdy shazujeme hrubé a těžké zimní oblečení. Tehdy přecházíme na lehké a prodyšné bundy, které nám zajistí volnost a pohodlí v teplejší dny. Jednak nemůžeme zapomínat na to, že jaro nepřináší pouze slunečné dny, ale je to rovněž období proměnlivého počasí.

More
Shop


Jak vybrat dámskou zimní bundu?

damska zimni bunda

Je možné, aby tento úkol proběhl úspěšně? Určitě ano! Potřebujeme pouze dobrý plán, abychom se mohli správně rozhodnout, která dámská zimní bunda bude nejlepší! V nabídce lifestylových a sportovních značek určitě každý najde svůj ideál!

More
Shop

Jak vybrat pánskou zimní bundu?

panska zimni bunda

Dobrá pánská bunda na zimu musí být praktická i funkční, teplá, ale rovněž stylová a správně ušitá. Nabídka módních a sportovních značek je obrovská, a proto nebude snadné vybrat tu nejlepší. Pokud ale budete vědět na co si dávat pozor, tak ji bez problému najdete.

More
Shop

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]