Nike Air Max 270 vs 720. Čím se liší?

Módní look je Vaším charakteristickým znakem? Víte, co se teď nosí, který model obuvnické legendy bude mít zanedlouho svůj další drop a také jste si vědomi, co se k sobě nehodí. S jistotou rovněž již znáte nové modely od oregonské značky? Nike Air Max 270 a Nike Air Max 720 – názvy neobvykle podobné, ale čím se od sebe liší? Poznejte jejich tajemství a rozhodněte se, která verze doplní Vaší kolekci sneakerů pro speciální účely.

Vzduchový polštářek air, tedy nová etapa v historii sneakerů

Na počátku se boty z dílny sportovních značek vyznačovaly odolným svrškem a gumovou podrážkou. Jednak ty mezi sebou začaly konkurovat čím dál lepšími technologiemi, jedinečnými materiály a geniálními nápady. A to vše proto, aby Vaše módní sneakery byly nejen neobvykle pohodlné, ale a ultra lehké, ale současně trvanlivé, prodyšné a tlumící otřesy. Dříve se to zdálo být nemožné, dnes právě takový mix od svých bot vyžadujeme.

A takto již v roce 1985 se David Forland zapříčinil, že boty Nike získaly element, který se dodnes odlišuje na pozadí pozůstalých modelů. Jak se povedlo dosáhnout takový efekt? Díky užití dnes již kultovního vzduchového polštářku, který byl na počátku schován uvnitř podrážky. Jeho úlohou bylo pohlcování energie vkládané v pohyb a její následný návrat, což způsobilo, že každý krok se stal příjemností. Co víc, polštářek si zachovával svůj tvar a ihned se navracel do své původní formy, díky čemu obuv neztrácela na svůj výjimečný design. Ale to není konec - použití lehkého vzduchového polštářku poskytlo dodatečnou ochranu kloubů a svalů a také okamžité snížení hmotnosti bot, takže zákazníci získali pružný krok a boty tak lehké, že jsou sotva cítit na nohou. To právě záměr značky se odlišit od ostatních producentů vedl k tomu, že se Tinker Hatfeld rozhodl tento novodobý systém neschovávat a dodat konstrukci bot nový design. Tímto způsobem, doposud ukrytý vzduchový polštářek spatřil světlo světa v prvním modeluNike Air Max a dones uchvácí stále výraznější formou.

Inspirace ke stvoření Nike AM 720

Nike Air Max 720 je tím modelem novodobých sneakerů, který uchvácí každého sneakerheada nejen s ohledem na futuristický design, ale i komfort, který Vás vynese do výšin streetwearu. Vznikl v kolekci připravené pro rok 2019 a ihned získal mnoho sympatizantů městské módy. Čím se liší od svých předchůdců? Především vzduchovým polštářkem, který je viditelný ne ve 180 stupních, rovněž ne v 360, ale až v 720 stupních! Jak je to možné? Můžete ho vidět shora i zespodu pod každým úhlem a ke všemu ve dvou rovinách, což nám dává dohromady 720 stupňů. Proto, pokud máte chuť, můžete ho obdivovat rovněž zespodu.

Jednak model Nike AM 720, to je stylový nástupce modelu Nike Air Max 270, který získal mnoho sympatizantů ve světě streetwearu. První rozdíl, jaký můžete postřehnout mezi modely, to je především velikost vzduchového polštářku. V modelu Air Max 720 je největší v historii značky, což je až 38 mm! O kolik je větší od svého předchůdce? Přesně o 6 mm! Wow. Co víc, model 270 byl stvořen pro každodenní užívání - sprit na MHD, festivalový look a pohodlí během aktivního den ve městě, to jsou situace, které inspirovaly projektanty ke stvoření takto jedinečného modelu. V jeho stopách šel jeho nástupce, tedy model 720, který využijete v každé situaci! Jednak model Nike AM 270 není jediný, ze kterého AM 720 čerpal inspirace. Dalším je verze Nike Air Max 360, ve které byl vzduchový polštářek ohraničen vnější podrážkou. Dalším byl model Nike Air Max 93, který se mohl pochválit trojrozměrnou podrážkou.

Designérské svršky

Jednak kromě výjimečné podrážky postřehnete rovněž futuristický svršek, který je v takovém designu, o jakém jste si mohli nechat jen zdát. V modelech Nike Air Max 720 barvy navazují na životní prostředí. Jednak... čím kromě podrážky a velikosti vzduchové polštářku, se tyto dva modely liší? Především tvarem svršku. V případě verze 270 je více dynamický, lehký, prodyšný a je zpevněn v oblasti paty. Prodyšný textilní svršek Vám umožní získat odpovídající ventilaci a dodatečné syntetické zpevnění zajistí dlouhou životnost obuvi. Co víc, neoprenový svršek dbá o ideální přizpůsobení, které dodatečně zvýšíte pomocí klasického šněrování. Dále v modelu 720 je svršek více zaoblený a textilně-syntetický materiál, ze kterého je vyroben, je neobvykle příjemný v doteku. Charakteristické drážky v horní části bot navazují na design, který můžete vidět rovněž na podrážce. Verze bot Nike Air Max 720, to je podstata klasické konstrukce svršku s odděleným jazykem a standartního systému šněrování. Díky tomu kicksy snadno přizpůsobíte svým preferencím. Gumový fragment na úrovni prstů vedený z podrážky dbá o trvanlivost modelu. Navíc elementy na bocích odrážející světlo, poskytnou po setmění bezpečí na ulicích.

Pro který model se rozhodnete? Více lifestylově-sportovní verzi Nike Air Max 270, která se zapíše do dynamického charakteru města nebo se necháte zlákat na masivní upper ve styludaddy shoes u modelu Nike Air Max 720? V obou případech získáte nejvyšší jakost, jedinečné pohodlí a novodobou stylistiku. Jednak je jen na Vás, zda vsadíte na vzduchový polštářek z modelu 270, či se necháte zlákat na jeho větší a více dostupnou verzi v modelu Nike Air Max 720? Rozhodnete se pro lehký a prodyšný svršek AM 270 anebo Vás zaujal futuristický svršek bot Nike AM 720? Oba modely v mnoha barvách, jak pro muže, tak i pro ženy, najdete v naších prodejnách Sizeer a online na Sizeer.cz. Přesvědčte se!


Nike Air Max 270

Nike Air Max 720

4090

3590 Kč

4890

4590 Kč

4890

4590 Kč

4890

2990 Kč

5190

4590 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]