Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Módní Nike Air Max 720 v Sizeer

Máte rádi sneakerové novinky a kultovní systém Air Max, který Vám natolik zamotal hlavu, že s netrpělivostí čekáte na další model legendy? Tady ho máte! Nike Air Max 720, který Vás zaskočí pohodlím, skvělým designem a vzduchovým polštářkem, jaký zde ještě nebyl k vidění!


Vzduchový polštářek, který se vyvíjí

Dobře víte, že počátky vzduchového polštářku sahají do 80. let minulého století. To právě tehdy vznikl systém Air, který se od současného liší tím, že byl cíleně ukrývaný uvnitř podrážky, aby nebyl na první pohled vůbec postřehnutelný. Koncem 80. let se jiný projekt zapsal do historie značky, jednak odlišným způsobem – zmodifikoval vizi svého předchůdce odhalením vzduchového polštářku pro ty, kteří se touží odlišit. Jednak bez obav – byl to pouze vizuální zákrok a podstata odpružení a ochrany kloubů a svalů nadále uchvácela současné sneakerheady. Ne bez důvodu se zde zaobíráme vzduchovým polštářkem. Nike Air Max 720 se odlišují právě inovačním přístupem k podrážce oregonské značky. Samotný název modelu je vyvozen z toho, jakým způsobem se můžete dívat na podrážku. Přemýšlíte nad tím, co to znamená? Takže – systém Air Max je viditelný v úhlu 360°, jednak… současně shora i zespod, tedy můžeme ho vidět ve dvou úrovních, což nám dohromady dává 720°.


720 vs. jeho dřívější verze

Nike Air Max 720 je revoluční model, který se nejen vyznačuje novou technologií v podrážce, ale rovněž poutavým futuristickým designem, který plnými hrstmi čerpá z přírody. Verze AM720 vznikla jako doplnění kolekcí prezentovaných Nike pro jaro 2019 a je nástupcem inovačního modelu Air Max 270. Čím se liší? Především výškou vzduchovém polštářku. Verze 720 se může pochlubit nejvyšším polštářkem Air Max v historii značky a je o 6 mm vyšší než v případě jeho předchůdce, což nám dává až 38 mm! Model AM 720 můžete porovnat s AM360, s tím rozdílem, že ve verzi 360 byl polštářek ohraničen středovou podrážkou. Nike AM720, to je perfektní spojení outsole a midsole, které je pečlivě propojeno se svrškem. To právě pro takové sneakerheady jako jste Vy, byl navržen vzduchový polštářek, který bude viditelný nejen okolo bot, ale i zespod. A co víc, model AM720 byl stvořen s myslí o těch, kteří vybírají své nové kicksy pro každodenní nošení. Rychlý sprint do obchodu, zábava na letním festivalu a povědomí o tom, že nejnovější model se nachází ve Vaší kolekci. Ke všemu doposud nejvyšší systém Air Max garantuje odpružení, o kterém jste si mohli nechat pouze zdát. Co ještě? Pohodlný, měkký a elastický svršek, který doslova zahalí Vaše nohy komfortem. To stojí za to, nemyslíte?


Barvitost

Nové verze Nike Air Max 720 můžete nelézt v několika verzích. Sice sneakersy lehce přecházejí do stylistiky módních daddy shoes, ale masivní upper je tak propracovaný, že působí lehce jako obláček. Máte rádi eko a dbáte o životní prostředí? Super! Povrch polštářku AM720 je vyrobený až ze 75 % z recyklovaných materiálů. A pokud máte rádi přírodu, pak futuristický, vlnitý a jemný vzhled kicksů ideálně doplní inspirace barvami, které byly převzaty z přírody a její proměnlivé energie. Značka uvedla na trh několik zajímavých barev, mezi nimi Northern Lights ve verzi Day a Night, inspirované polární září. Další verze jsou Sunrise a Sunset, které jsou inspirací východem a západem slunce a také Total Eclipse, Pink Sea, Sea Forest, University Red a Black/Amarillo. Pro kterou se rozhodnete?


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]