Jak vybrat boty pro dítě? Není nic prostšího!


Detské sneakers Nike Air Force 1

Také Vás dojímají stylově oblečené děti, které vídáváte na ulicích? Vy jste rovněž toho názoru, že dlouho očekávané dropy a nejnovější kolekce, to není něco pouze pro dospělé sneakerheady, ale a jejich mladší protějšky? Jestli stojíte před těžkým rozhodnutím během výběru ideálních bot pro dítě, Pokud Vám na se zaměřit.


Prodyšné a hygienické prostředí


Jestli Vám záleží na zdraví Vaší ratolesti, zaměřte svou pozornost na konstrukci svršku a materiály, které dbají o odpovídající prostředí uvnitř bot. Jaký by měl být svršek juniorských bot? Na léto vyberte takový, který zajistí odpovídající ventilaci. Tedy vyrobený z lehkého prodyšného materiálu, který zajistí svobodu pohybu a současně umožní přirozenou cirkulaci vzduchu. Bude to například canvas nebo textilní síťka. Jednak to ještě není všechno, co si vzít pod lupu. Většina modelů bot, rovněž těch juniorských, jsou doplněné měkkou a antibakteriální vložku Ortholite, která odpovědně pohlcuje nepříjemné zápachy. Je tedy vhodné, když je taková vložka nachází v juniorské obuvi.


Trocha volnosti nikomu neuškodí


A není zde řeč o nevšedním designu a ztřeštěných doplňcích. Během výběru dětských bot se oplácí zvolit takové, které budou trochu... větší. Ano, přesně tak! Bez ohledu na to, zda vybíráte boty na zimu, podzim či ne léto. V zimní obuvi je to ještě více doporučováno, aby si Váš malý fanoušek nejnovější trendů mohl obléci hrubší ponožky. Jednak vždy je dobré ponechat trochu volného místa mezi patou a okrajem bot. Jistě si řeknete - proč? Odpovědí je to, že dětské nohy rostou neobvykle rychle. Jestli nechcete měnit oblíbené boty dítěte každou sezonu anebo dokonce i častěji – rozhodněte se pro větší rozměr juniorských bot a zajistěte, aby Vaše ratolest nosila své oblíbené sneakery s oblibou. Co víc, v tomto případě se dítě může těšit svobodou pohybu a s radostí dovádět na dětském hřišti. Přesvědčili jsme Vás?Ochrana prstů


Rovněž v tomto případě hlavním cílem rozhodně není pouze módní design. Výběr dětských bot se zpevněnou a okrouhlou přední části je otázkou pohodlí a bezpečí. Během pohybu, běhání a dovádění juniora se pohybuje rovněž jeho chodidlo, proto se oplácí zaměřit pozornost na to, aby měly prsty v botě odpovídající volný prostor. Co ještě? Mladí streetwearovci plní energie mnohdy nevěnují pozornost obrubníkům, vyčnívajícím zábradlím a dalším podobným věcem, které bývají příčinou úrazů. Z tohoto důvodu bývá přední část dětských bot zpevněná (například v případě modelu adidas Superstar). Díky tomu je zajištěno bezpečí v nejvíce náchylných místech.


Podrážka pro speciální účely


Pro speciální účely, tedy... na každý den. Dobře víme, že děti srší energií každého dne. Proto je dobré jim připravit odpovídající prostředí pro rozvoj a zábavu. Elastičnost, amortizace a přilnavost, to jsou tři nejdůležitější aspekty v případě juniorské obuvi, které změní jakost jejich nošení. Podrážka nemůže být ani příliš tvrdá, ani moc měkká – nemůže omezovat v pohybu, ale musí také dbá o to, aby nohy pohyboval přirozeně. Co víc – gumová vrstva vnější podrážky bude přídatná na kluzkém povrchu.

Jak vybrat boty pro dítě? S rozmyslem! Jednak kromě výše zmíněných aspektů se zaměřte rovněž na to, aby se boty Vašemu juniorovi líbily a nosil je s oblibou. Zajímavý design a výrazné barvy jistě padnou do gustu každému mladému fanouškovi městské ležérnosti. Prohlédněte si naši nabídku a nechte se zlákat na ideální boty pro své dítě.

[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Obuv pro děti:

2890

2601 Kč

2290

2061 Kč

1690

792 Kč

2490

1832 Kč

1890

1192 Kč

2690

1592 Kč

2390

2151 Kč

2490

1832 Kč

1590

1431 Kč

1690

792 Kč

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]