Vložka Ortholite

cierne panske tenisky adidas x-plr

Je snad někdo, kdo by neslyšel o vložce Ortholite? Ve svých botách ji využívá mnoho výrobců: počínajíc od sportovních gigantů a kultovních lifestylových značek, přes firmy proslavené svou outdoorovou obuví a značky produkující boty casual a smart casual konče. Čím se tato technologie charakterizuje? Jakými firmy ji využívají? A proč se oplácí kupovat boty vybavené vložkou Ortholite? Přesvědčte se sami!


Tajemství se skrývá uvnitř


Technologie Ortholite vznikla v roce 1997, což znamená, že poskytuje zákazníkům komfort již více jak 20 let! Tato vložka se charakterizuje vysokou jakostí zpracování. Je speciálně tvarovaná – takovým způsobem, že podpoří unikátní strukturu chodidla. Z čeho je vyrobená? Tvoří ji polyuretanová pěna se strukturou otevřených buněk. Díky takové budově je vložka pružná, prodyšná a lehká, ale také umožní značnější cirkulaci vzduchu a odvádění nadměrného tepla a vlhkosti. Co ještě? Ortholite má antibakteriální vlastnosti a zajistí kontrolu nad nepříjemným zápachem.


Pro péči o nohy


boty casual Lacoste Carnaby Evo - barva bila

Vložka Ortholite je ceněná miliony uživatelů na celém světě. Kupujíc boty, ve kterých je užito toto řešení, můžete mít jistotu, že vsázíte na osvědčenou a velmi oblíbenou technologii. Zajistíte svým nohám nejen celodenní komfort, ale také bezpečí a svěžest. V Sizeer na Vás čeká mnoho model z Ortholite. Prohlédněte si nabídky takových značek jako adidas, Lacoste, Reebok, Nike, Timberland či Helly Hansen. Dokonalý streetwear vybavený těmi nejnovodobějšími technologiemi, to je naše specializace!

[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

ZVOLTE DÁMSKÉ BOTY Z VLOŽKOU ORTHOLITE:

ZVOLTE PÁNSKÁ BOTY Z VLOŽKOU ORTHOLITE:

3390

2790 Kč

2490

2190 Kč

3390

2390 Kč

2290

1990 Kč

3390

2990 Kč

2390

1990 Kč

3490

2790 Kč

3490

2390 Kč

2390

1990 Kč

2390

1890 Kč

ZVOLTE DĚTSKÉ BOTY Z VLOŽKOU ORTHOLITE:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×