Nike Roshe Na Noze

Nike Roshe

Nike Roshe Run přišly poprvé na trh v roce 2012. Od té doby jsou jedny z nejpopulárnějších projektů v portfoliu oregonského koncernu. Mezitím změnily název na Roshe One a poté se dočkaly nástupce Nike Roshe Two . Dylan Raash, projektant modelu, se během tvorby kultovních kicksů inspiroval japonskou kulturou a filozofií zen. Na tyto elementy odkazuje jak název Roshe, tak i celý design bot, ve kterém je kladen důraz především na minimalizmus. Inspirací pro Raashe byly mimo jiné japonské skály a zahrady.

nike roshe rosenike roshenike roshe

K čemu je nosit?

Úzký a prodyšný střih na noze vypadá skvěle. Díky použitým materiálům a promyšlené konstrukci boty dobře drží na noze a pěnová podrážka poskytne amortizaci při každém kroku. Jsou lehké a prodyšné, osvědčí se dokonce během horkých dnů. Nike Roshe pasují ke všemu, výborně se prezentují ve streetwearových a casualových stylizacích. S úspěchem je můžeme nosit k sukním a šatům, jak mini, tak i maxi délky. Skvěle vypadají k džínsům – roury, zvony či „mom jeans”.Jak se Nike Roshe One a Two prezentují na noze? Lehce, elegantně a super stylově! Prohlédněte si galerii fotografií::

nike roshenike roshenike roshe
nike roshenike roshenike roshe

Vyberte model Nike Roshe One nebo Two pro sebe!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×