New Balance 997 - poznejte model, který dobývá streetwear!


Jsou dvě věci, kterých si opravdoví sneakerheadi cení nadevše - svoboda projevu a autentičnost. Právě proto nás tak těší to, to bylo módní v dřívějších letech. A i přesto, že máme rádi nové dropy a vždy je z nadšením vyhledáváme, to právě návraty klasiky v nás probouzejí opravdový zájem. Městská móda se ráda vrací do tehdejších trendů a stylizací. Proč? Protože jsou ryzí a autentické! Právě takové nostalgické putování v čase, alespoň pokud jde o look, nám zajistí další verze New Balance 997, které povýšily na opravdový streetwearový hit. Znáte už jejich styl?


Cesta na vrchol


New Balance , to je jedna z nejpopulárnějších značek na světě. Charakteristické logo na svršku můžeme vidět téměř všude - na ulicích, v práci, ve škole - a to bez ohledu na roční období. Na jaře nám připomínají, že se blíží léto a umožňují nám stvořit prázdninový městský styl a na podzim motivují plně využít poslední slunečné dny. Jednak ne vždy byla tato značka tak populární. Díky tomu, že sneakery New Balance byly spojovány s logem Nike, mnoho osob je považovalo že padělané produkty slavné značky z Oregonu. Mezitím značka NB neustále pracovala na vlastním úspěchu a postupně přesvědčovala všechny nerozhodnuté o jejich stylu a pohodlí. Další modely dobývaly srdce čím dál většímu počtu milovníků městského stylu... Až konečně v roce 1991 nadešel on - model Made in USA 997. Odvážná nabídka s ohledem na estetiku, uchvácejí pokud jde i komfort, přinesla značce vlnu uznání a nastálo se zapsala do kanónu městské módy. A to na celém světě. Spojení módního looku a na tehdejší časy novodobé technologie, vyneslo tyto sneakery na vrchol popularity. Chtěli je mít všichni - od sneakerheadů a fanoušků streetwearu, přes milovníky městské volnosti, až po sportovní nadšence.Skvělý styl!


Co se jednak skrývá za popularitou NB 997 a jejich dalších verzích? Především je to dokonalé spojení skvělého designu s komfortem nošení. Už v momentu premiéry byly tyto sneakery považované za stylové a ideálně zapadající do atmosféry tehdejších let. Jejich módní sportovní look, světlý svršek s barevnými elementy a charakteristický střih podrážky, stanovily metaforu volnosti sportovního ducha, skvěle se komponujícího s volností, jakou streetwear postuloval. Postupem času tento design nejenže neztrácí na aktuálnosti, ale dokonce získává - především na charakteru. Při osvěžování tohoto projektu značka New Balance zachovala look z počátku 90. let, díky čemu se dnes můžeme těšit skvělými sneakery s nádechem retro. Odvážné barvy módně navazují do stylistiky minulých let a unikátní profil uchvácí milovníky městského stylu i sběratele, kteří hledají něco výjimečného. Právě proto jsou NB 997 absolutním topem - koneckonců dávné trendy nikdy nepominou!


Komfort hodný mistrů


Stylových bot, především těch s nádechem retro, je jednak mnoho. Přesto právě New Balance 997 i jeho další verze si získaly takové uznání. Proč? Klíčem je pohodlí - se kterým se zřídka setkáváme v casualové obuvi. Tyto sneakery se prostě skvěle nosí! Již jejich první verze, Made in USA 997, uchvácela novodobými technologiemi. S časem byly měněné, jednak vždy byl zachován jejich unikátní look. Zní to jako výzva? Pro New Balance to není problém! Efektem je, že nové verze kultovních 997 uchvácejí nejen vzhledem, ale rovněž pohodlím. Nízký svršek stylově podtrhující kotníky, je vyroben ze spojení přírodní a syntetické kůže a síťky, díky čemu je zajištěno odpovídající přizpůsobení a ventilace. Polstrování z textilního materiálu garantuje pohodlí každého kroku, bez odírání, dokonce i během velmi aktivních dní. Předností tohoto modelu je také podrážka – jej středová vrstva je vyrobená z pěny EVA, dbající o odpružení. Nyní se tímto komfortem můžete těšit každého dne a ke všemu v tom nejlepším stylu. Vsaďte na jakost a těšte se skvělým lookem bez ohledu na to, kam se vydáte. New Balance 997, to je opravdový hit streetwearu!
[script]$(document).ready(function() {$(window).scroll(function() { if ($(window).width() > 1024) {if($(this).scrollTop() >= $('.b-footer').offset().top - 1000) {$('.sidebar').addClass('is-sticky');} }}); });[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]