Jak vybrat dámské bílé boty?


Každá žena by kromě praktického a módního oblečení, které se osvědčí v každodenním nošení, měla mít rovněž univerzální modely bot. Láska k botám dokáže ovládnout nejednu dámskou garderobu a často jejich množství přesahuje volné místo v šatníku. Mnoho žen se snaží nakupovat svědomitě a s rozvahou, rezignují z extravagantních střihů a modelů bot, které si mají možnost vzít jen párkrát v roce a upřednostňují univerzální a praktická řešení. Klasické barvy a tlumené odstíny, tak jako například bílá, to je jistá volba, který se osvědčí v různých situacích. Jednak v případě bot, tato barva stanoví opravdovou výzvu - něco speciálního pro všechny ženy, které se rády baví módou a experimentují s vlastním stylem. Jak vybrat dámské bílé boty, abychom vypadaly módně a stylově? Čím se řídit během nákupu? V tomto článku Vám napovíme, na co se zaměřit.


Dámské bílé boty - novodobé řešení


Při hledání odpovídajícího páru bot se nám může zamotat hlava z ohromného množství vzorů, střihů a barev. Pokud vsázíme na tlumenou a zdánlivě univerzální barvu, jako je bílá, to jak vybrat dámské bílé boty, abychom je mohly nosit více jak jednu sezonu a přitom nevypadat kýčovitě? Pokud se budete držet níže uvedených zásad, jistě si vyberete správně:


Vsaďte na osvědčené značky: pokud jste se rozhodla pro nákup obuvi v bílé barvě nebo Vám taková barva schází ve Vašem šatníku, nekupujte první lepší pár bot, na který v obchodě narazíte. Nenechte se zlákat nízkou cenou - obvykle jde o zboží nízké kvality.


Zamyslete nad svým očekáváním: hledáte pohodlné boty pro každodenní nošení? Toužíte po bílých botách na trénink? A možná potřebujete bílé lodičky na večírek či rodinné setkání? Boty v bílé barvě se skvěle osvědčí pro tyto i jiné příležitosti. Budou zajímavým doplněním městského look a umožní Vás se cítit výjimečně bez ohledu na okolnosti.


Zaměřte se na materiály: není co tajit, že na bílé barvě jsou vidět dokonce i ty nejmenší znečištění. Proto jestli hledáte boty pro každodenní nošení, snažte se vybírat takové modely, které bude snadné udržet v čistotě. Díky tomu nebudete litovat svého výběru a boty nezůstanou ležet na dně skříně v zapomnění.


Nešetřete na botách: pohodlné a praktické boty, to je základ mnohých stylizací. Mají nám poskytnout komfort a zajistit, že se budeme cítit dobře. Proto, pokud hledáte model bot, který bude základem pro mnohé outfity a zajímavé stylizace, odložte si více peněz a investujte do dobrých bot, které Vám poslouží několik let. Jde přeci o Vaše zdraví a stylový vzhled!Ideální barva pro jarní a letní sezonu


Dámské bílé boty jsou absolutním hitem posledních let. Jednoduché pantofle, letní sandály, výrazné boty, nadčasové kecky či lodičky - v bílé barvě se prezentují opravdu stylově. Bílé boty se již dávno přestaly jevit jako laciné a fádní, čehož nejlepším důkazem jsou legendární kecky od Converse, kultovní adidas Superstar a famózní daddy shoes dostupné v nabídce různých značek. Tato barva se osvědčí především v období jara a léta, proto pokud ještě nemáte pár bot s tomto odstínu, je nejvyšší čas to změnit!


[script]$(document).ready(function() {$(window).scroll(function() { if ($(window).width() > 1024) {if($(this).scrollTop() >= $('.b-footer').offset().top - 1000) {$('.sidebar').addClass('is-sticky');} }}); });[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]