Považujete se za trendsetterku. Víte, co je v módě a co zcela odešlo v zapomnění. Vidíte magický návrat k retro a schopnost propojování různých stylů máte v malíčku. Víte, že ve streetwearu velí zcela nekonvenční zásady… a právě díky tomu ho zbožňujete. Rovněž víte, že model dámských Nike Air Max 270 se ideálně osvědčí do města. Přemýšlíte, odkud byla čerpána inspirace, co Vás v nich může zaskočit a… k čemu je nosit? Přicházíme s pomocí, abyste se mohla stát hrdinkou módních stylizací!


Inspirujte se!


Nové Nike Air Max 270 vypadají skvěle. O není třeba nikoho přesvědčovat, co je prostě jasné. Jednak jak je možné, že se tvůrcům značky povedlo stvořit další model, který ihned uchvátil miliardy sneakerheadů a sneakerheadek? Odpověď je prostá! Inspirace byly čerpané z předchozích známých a ceněných modelů. Tak například originální model z 1991 roku, kterým byly kicksy Nike Air Max 180. To právě v nich se poprvé objevil nevšední jazyk, na kterém je umístěno klasické logo značky. Jednak to není vše. Další inspirací byl model Air Max 93, ve kterém byl poprvé užitý vzduchový polštářek ve verzi 3D. To byla opravdová změna! A takto vznikl současný hybrid. Jednak nastoupila ještě jedna malá změna - doteď byly tvořené modely, které se zaměřovaly na běžeckou obuv. V případě Nike AM 270 se projektanti soustředili na každodenní nošení. Nike Air Max 270 je model, který plnými hrstmi čerpá z minulosti, aby Vám zajistil současnost na nejvyšší úrovni a současně dbá o stylovou budoucnost. Takže pamatujte, abyste při tvoření outfitu do města, nezapomněli o úklonu k minulosti. Koneckonců retro styl je dnes jedním z nejžhavějších trendů.Elastičnost, na kterou zasluhuje


Dobře, víme že chcete znát pár podrobností o historii Vaších nových kicksů, ale nepřehánějme to. Jistě Vás zajímají konkrétnosti. Co, jak a proč? Žádný problém! Vedete aktivní životná styl a možná jednoduše víte, že nasluhujete na to nejlepší, tedy nevšední pohodlí. Dámské sneakery Nike Air Max 270 Vám zajistí vše, co potřebujete. Elastičnost svršku, svobodu pohybu a do tohoto kultovní přizpůsobení bez zbytečného stlačování nohy. Přemýšlíte nad tím, jak je to možné, že uvolněnost se propojuje s ideálním držením nohy? Tajemství tkví v konstrukci svršku. K jeho tvorbě byly využity materiály nejlepší jakosti a novodobé technologie. A takový mix je to nejlepší, s čím se můžete setkat. Měkký textilní materiál o struktuře prodyšné síťky, který připomíná ponožku, se ideálně přizpůsobí tvaru Vaší nohy a dbá o nejvyšší úroveň pohodlí. Co víc – prodyšný materiál poskytne Vaší kůži hygienické prostředí uvnitř bot. Jednak to ještě není vše. Tento lehký a prodyšný svršek je bezešvě spojen se syntetickými zpevňujícími elementy. To ony dbají o bezpečí nohy a optimální podporu v nejvíce náchylných místech. Přemýšlíte nad tím, jak vypadá šněrování, když se jedná o konstrukc bot typu burito? Asymetrický a neobvykle minimalistický systém je tvořen delikátními poutky, které ideálně drží nohu. Za pozornost stojí rovněž dodatečný element na patě, který značně usnadní obouvání a zouvání bot.


Poznejte tajemství odpružení


Svršek to je jedna věc, jednak o skvělém designu modelu svědčí rovněž podrážka. Ihned upoutá pozornost, stanoví zajímavý barevný akcent a co je nejdůležitější, dbá o neobvyklé odpružení a ještě vyšší úroveň komfortu. Za čím stojí úspěch? Celek, který se skládá ze tří elementů. Tedy:


- elastická a neobvykle lehká pěna o dvou hustotách,


- doteď největší vzduchový polštářek Air Sole, který v Nike AM270 vynáší až 32 mm!,


- vnější vrstva gumy v přední části bot a průzračná v zadní části, což dohromady odpovídá za přilnavost na každém městské povrchu.


To právě díky novému rozměru vzduchového polštářku získáte nejen tlumené otřesů, ale také perfektní rozložení síly v oblasti paty. Díky tomu Vaše kroky budou delikátní, odpovědně tlumené a současně neobvykle lehké.


Ideální do města


Jde o takové spojení technologií, materiálů a módního designu zajistí, že model dámských Nike Air Max 270 se ideálně osvědčí do města. Je známo, že mnohdy trávíme celý den mimo domov. Cestou z práce máme plno věcí k vyřízení. Setkání s kamarádkou, večírek, trénink či nákupy. A k tomu jsou potřebné neobvykle pohodlné boty, které se současně budou skvěle prezentovat. Zní to jako splnění snu? Svým způsobem to tak je. Představte si, že nacházíte boty, které ideálně pasují do Vašeho stylu, dodají energii a současně jsou tak pohodlné, že je na nohou ani necítíte. Můžete v nich chodit do práce, do posilovny, na nákupy a setkání s přáteli. Univerzální boty, které si zamilujete od prvního obutí. Takové jsou právě dámské AM270. Jako dělané pro dnešní dobu. Pro fanoušky streetwearu a ztřeštěný životní styl. Pro Vás. Tak co, necháte se zlákat?


nike air max 270

dámské Nike Air Max 270

3990

2790 Kč

3990

3190 Kč

3990

3190 Kč

4290

3390 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]