Vyplatí se kupovat po internetu?


Online nakupování

Při stání v rekordně dlouhé frontě na vysněné boty, kvůli kterým jste projezdili půl města (navštívili jste předtím několik obchodů stejného řetězce, ale nikde neměli vaši velikost), jste si jistě několikrát položili otázku, zda to stálo za to. V hlavě vám vyvstávají vtíravé myšlenky, co jste během toho času všechno mohli dělat - dohnat resty v práci, trávit čas s rodinou nebo jít na procházku. Avšak mezitím nečinně dřepíte ve frontě do půlky prodejny a brumláte si pod vousy, že má zase někdo problémy s platební kartou, vyřizuje reklamaci, anebo chce vrátit zboží. S každou další chvílí boty, které se vám tolik líbily, pomalu ztrácejí svůj lesk, a vy se už tolik neradujete z vytouženého nákupu. Čeho jste tím vlastně dosáhli? Existuje mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější způsob, jak nakupovat, aniž byste museli vytáhnout paty z domu – přeci po internetu.


E-zakupy na topieOnline nakupování na špici


Internet nám dává neomezené možnosti. Máme přístup k nejrůznějším informacím a moderním řešením, které nám umožňují ušetřit velké množství času. Nakupovat po internetu je skvělým východiskem většinou pro ty, kdo neradi ztrácejí čas. Jaké další výhody vyplývají z online nakupování? Podívejte se níže a jistě se rychle přikloníte k takovému způsobu shoppingu. Výhod nakupování po netu je celkem dost, ale zde se vám pokusíme přiblížit jeho největší přednosti.


Vše na jednom místě


Nezáleží na tom, zda hledáte sportovní boty na každodenní nošení, elegantní úbor na rodinnou oslavu nebo speciální vybavení do posilovny, na lyže či kolo, vše máte na dosah ruky. Nemusíte tedy plánovat výlety po obchodech. Postačí jen chvilka volného času u vás doma, počítač, tablet nebo mobil a můžete brouzdat po virtuálních prodejnách!


Čas vás neomezuje


Jistě se vám nejednou stalo, že váš den vypadal úplně jinak, než jste plánovali, a vy jste se tak dostali do časového skluzu. Ráno - pospícháte do práce - většina obchodů ještě nemá otevřeno. Po práci - vyrážíte s velkým zpožděním, protože bylo nutné na poslední chvíli ještě něco dodělat - uháníte s doslova vyplazeným jazykem, jen abyste stihli nakoupit ještě před zavřením obchodů. Jak je všeobecně známo, spěch není dobrým rádcem, takže hned po vyjití z obchodu svého nákupu okamžitě litujete. Při nakupování přes internet se sami rozhodujete, kdy a kde utratíte peníze a nikdo z obsluhy vás neodmění vražedným pohledem za to, že jste opovážili vejít do prodejny 10 minut před zavíračkou.


Můžete si porovnat ceny u jiných výrobců


Internetové nákupy jsou rovněž skvělé pro šetřivé. V konkrétní kamenné prodejně nemáme možnost ověřit si ceny stejných výrobků u jiných prodejců. Na netu to není problém, například s pomocí speciálních porovnávacích aplikací nebo webových stránek.


S ničím se netaháte


Při online nákupu všechny věci dorazí přímo k vám domů, v době, která vám nejvíce vyhovuje. Dejte sbohem únavnému vláčení se s nepraktickými taškami po nákupní galerii!


Velký výběr zboží


Snili jste někdy o nadpozemské kreaci přímo z Paříže? Byly vaším dětským snem originální džíny přímo ze Spojených států? Dnes není díky internetu nakupování v různých koutech světa žádným problémem. Vše, co potřebujete - od vybavení domácnosti, přes zajímavé dekorace, nábytek a elektroniku, až po potraviny - najdete na netu, aniž byste museli opustit pohodlí domova.


Nemusíte se na nikoho usmívat


Určitě už jste slyšeli o něčem takovém jako normy pro služby zákazníkům. Ještě ne? Pak jste si jistě někdy všimli, že po překročení prahu prodejny vás prodavačky usmívající se od ucha k uchu okamžitě zahrnuly otřepanou otázkou „Mohu vám s něčím pomoci?”, nebo „Potřebujete s něčím poradit?”. Není třeba dodávat, že to po delší době začne strašně iritovat. Při sezení před počítačovou obrazovkou nebo telefonem v ruce se můžete usmívat jen na sebe. Ale ne při pomyšlení na okouzlující prodavačky, ale na netu ulovené kousky v akčních cenách.


Oddejte se nákupnímu šílenství


Boty Puma Suede

Nakupování po internetu je snadné jako hračka a má mnohem více výhod než nevýhod v porovnání se standardním způsobem nákupů. Získává si čím dál více příznivců i mezi lidmi pokročilejšího věku, kteří nemají rádi davy v obchodních centrech a dávají přednost oddat se nákupnímu šílenství v pohodlí svého domova. A i když vybraný výrobek nesplní vaše očekávání, můžete jej bez problému vrátit bez udání důvodu, a to již ve chvíli přebírání balíku od kurýra. Cožpak to není lákavé? Dost už s těžkými vzdechy u prodejního pultu a utíkáním pohledem od jiných zákazníků, když jim těsně před nosem vyfouknete poslední kousek zlevněného výrobku! Nákupy lze přeci dělat mnohem snazším a příjemnějším způsobem bez zbytečného mačkání se v prodejně. Radujte se z ulovených perliček ve vašich oblíbených obchodech, aniž byste museli vytáhnout paty z domu!


[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Módní obuv pro ženy:

2090

1192 Kč

2190

1032 Kč

2190

1192 Kč

2190

1192 Kč

2190

1432 Kč

2190

1192 Kč

2190

1192 Kč

2190

1192 Kč

2090

1192 Kč

2690

1752 Kč

2090

1512 Kč

2090

1192 Kč

Módní obuv pro muže:

2390

1352 Kč

Stylové oblečení pro ženy:

349

152 Kč

390

152 Kč

490

232 Kč

490

232 Kč

450

232 Kč

490

232 Kč

699

232 Kč

590

312 Kč

749

312 Kč

690

312 Kč

590

312 Kč

Stylové oblečení pro muže:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]