Vans Old Skool nebo adidas Superstar

Adidas Superstar vs. Vans Old Skool

Unikátní sneakery známé a oblíbené značky, to jsou ideální boty na každý den. Módně a pohodlně každého dne? Pouze se sportovní obuví v nejlepším stylu. Originálním designem a nejvyšší jakostí zpracování se vyznačují kultovní tenisky americké značky Vans Old Skool. Skvělou volbou jsou rovněž basketbalové sneakery Superstar. Přemýšlíte nad tím, které z nich vybrat?

adidas Superstar

Vans Old Skool

Tenisky adidas Superstar

1590

1290 Kč

1590

1290 Kč

1790

1290 Kč

Jakost a pohodlí

Kultovní sportovní značky vsázejí na materiály nejvyšší jakosti a zhotovení s péčí o každý detail. Proto jak Vans Old Skool, tak i adidas Superstar se vyznačují pevností, odolností vůči vnějším vlivům a nadprůměrným komfortem nošení. Perfektně vyprofilované sneakersy se dokonale osvědčí v každodenních příležitostech. .

Proč adidas Superstar?

Kožené adidas Superstar jsou ideálním řešením na každý den. Odolný svršek garantuje dlouhou životnost a ochranu před vlhkem. Tyto kultovní basketbalové boty jsou synonymem pohodlí a streetstylovou ikonou sportovní módy. Chcete tvořit unikátní městské looky a zároveň se těšit komfortem i během deštivého počasí? Tenisky adidas Superstar budou trefou do černého.

Proč Vans Old Skool?

Kultovní tenisky Vans Old Skool i přes uplynuté roky mají stále status streetwearového hitu! Přesto, že byly určeny pro skateboardisty, dokonale se osvědčí rovněž během každodenních procházek po městě. Můžete zvolit jednu z mnoha unikátních verzí Vans Old Skool, která se skvěle vkomponuje do Vaších stylizací. Tyto kecky jistě doceníte za jejich prodyšnost a přilnavost na nejvyšší úrovni.

Tenisky Vans Old Skool

1990

1390 Kč

1990

1390 Kč

1990

1490 Kč

1890

1490 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×