Timberland Premium 6: jak odlišit padělek od originálu?


Slavné šestky od Timberland, to jsou jedny z nejoblíbenějších bot na světě. Proto jsou také velmi často padělané. To, že mnoho lidí je chce mít, svědčí o tom, že se jedná o dobrý produkt. Jednak to, co z nich dělá fenomén, je především jejich unikátní design a kvalita. Právě díky tomu má tento model zástup fanoušků. Mnoho osob, které se rozhodly pro Premium 6 tvrdí, že se jedná o nejlepší obuv na podzim a zimu, a když si je jednou obujete, nebudu chtít nosit už žádné jiné. To vše díky jejich promyšlené konstrukci a pečlivému zpracování. Právě díky tomu Premium 6 zajistí maximum pohodlí, osvědčí v nepříznivých podmínkách a jsou velmi trvanlivé. Co z toho plyne? Pokud jde o jakost, nelze jít na kompromisy! Dokonce pokud se někomu podaří stvořit boty, které vzhledem budou připomínat model #10061, s jistotou nebudou tak dokonalé.

Nenechte se zlákat na bezcenné falzifikáty. Než koupíte – ověřujte! V Sizeer Vám napovíme, jak odlišit padělek od originálu.

Zaprvé: osvědčený zdroj


Nejlepší způsob, jak uniknou pořízení nekvalitní imitace, je nákup na osvědčeném místě. Pokud nechce mít pochybnosti, vsaďte pouze na spolehlivý zdroj – jako je například Sizeer.cz. Vyhýbejte se neověřeným internetovým stránkám a nabídkám na aukčních portálech, kde jsou vystavované boty v podezřele nízké ceně. Pamatujte: cena bot Timberland je adekvátní k vysoké jakosti materiálů, ze kterých jsou vyrobené a svědomité produkci s ohledem na péči o životní prostředí, jehož jsou efektem. Na Vámi sledované aukci je očividná dlouhá dodací lhůta? Je možné, že se jedná o padělek zasílaný z Číny.

Důkladně si prohlédněte krabici a visačku


To, jakým způsobem jsou „šestky“ prodávané, má také význam. Jak vypadá krabice a jak visačka? Krabice na boty Timberland jsou hrubé a pořádně zpracované z recyklovaných materiálů. Zaměřte se na to, zda známé logo v podobě stromu, je shodné s tím na oficiálních stránkách značky. Originální #10061 by také měly mít koženou visačku připevněnou na kovovém řetízku, provlečeném přes očko na tkaničky.

Zaměřte se na zpracování


Vysokou jakost Timberland rozpoznáte na první pohled. Měly by být robustní a poměrně těžké. Ověřte dotekem kůži – jde o kvalitní hladký semiš, bez žádných defektů, změn struktury a škrábanců. Dávejte si pozor na exempláře, které jsou uvnitř pokryté textilním materiálem. Originální „šestky“ nemají textilní polstrování, rovněž vnitřní strana je pokrytá výhradně kůží. Celek je posazen na podrážce z hrubé gumy, díky které je obuv tak těžká. Pokud máte pocit, že jsou boty lehké, pravděpodobně byly vyrobené ze syntetických materiálů nízké kvality.

PÁNSKÉ BOTY TIMBERLAND

Detaily jsou důležité


Pečlivé zpracování, to je charakteristický znak pro produkty Timberland. Díky nepropracovaným detailům můžete snadno rozpoznat padělek. Zaměřte se na charakteristické logo značky. Mělo by být vyražené na jazyku a ve spodní části na boku bot. Vyražení je precizní – je vykonané rovně a úhledně. V závislosti na konkrétním modelu je nachází níže, či výše a může také obsahovat podpis EST. 1973. Název značky spolu s logem by se měl nacházet rovněž na podrážce bot. Pozorně se podívejte, zda se nad ním neschází drobné R v kolečku (to je symbol registered trademark, prokazující autentičnost značky). Důležité jsou také švy – charakteristické čtyřřadé. V originálech jsou rovnoběžné a pečlivě vedené. Nezapomeňte rovněž na tkaničky. Ty originální jsou pletené a velmi pevné. Nemají kovové ani plastové zakončení, konce jsou totiž opalované.

Pomohli jsme? You’re welcome! V Sizeer si ceníme produkty nejlepších značek a dbáme o jejich autentičnost. Stoprocentně originální boty Timberland najdete v prodejnách Sizeer a na Sizeer.cz.

DÁMSKÉ BOTY TIMBERLAND

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]