Proč jsou Timberland Premium 6 tak pohodlné?

Ikona komfortu


Kultovní žluté boty Timberland jsou současně jedny nejčastěji falzifikovaných bot na světě. Skvělý design obuvi stvořené v 70. letech s myslí na těžce pracující lidi si zamilovalo celé pokolení. Je možné, že jde pouze o nadčasový look? Není pochyb: projekt Premium 6 je dokonalý – promyšlený a propracovaný do nejmenším detailů, ale to přeci není vše. Každý, kdo alespoň jednou měl na nohou legendární model, může stvrdit, že to jsou ty nejlepší boty na chladné měsíce. Jsou komfortní, trvanlivé, voděodolné a osvědčí se v každé situaci. Zajímá Vás, díky čemu jsou slavné Timberland tak pohodlné? Hned Vám to řekneme.

Nubuk pro speciální úlohy


Pokud Vám mají boty sloužit po mnoho let, musejí být zhotovené z materiálů nejvyšší jakosti. Timberland si je toho vědom, proto na to bere při produkci zřetel. Již více jak 40 let se způsob výroby Premium 6 nezměnil. Zvláštní důraz je kladen na kůži: voděodolný nubuk, ze kterého jsou šité tyto slavné boty, je střižený a sešívaný s maximální precizností – tak, aby později ideálně přiléhal k Vaší noze. A není to ledajaká kůže. Dodavatelé patří do sdružení LWG (Leather Working Group), koželužské sdružení, jejíž proces zpracování kůže je zcela transparentní. Každý jejich plát kůže je pečlivě kontrolován experty proto, aby se na Vašich botách nenacházel jediný defekt. Díky tomu máte nejen jistotu jejich dokonalého vzhledu, ale také dlouhé životnosti a maximálního komfortu, rovněž během deštivých dnů. Nubuk je totiž nejen továrně impregnovaný, ale celek je kompletován takovým způsobem, že se do bot nedostane voda. Každý šev je zhotoven s nejvyšší péčí s dodatečným podlepením. Čtyřřadové šití je nejen estetické, ale také efektivní vůči působení vnějších vlivů.

Měkkost, teplo a odpružení


Je dávno známo, že nejen vzhled je důležitý. Kůže dokonalé jakosti, to je jedna věc a příjemný vnitřek, druhá. To za něj budou Vaše nohy především vděčné spolehlivým Premium 6. Jejich měkké textilní polstrování je zhotovené s užitím technologie PrimaLoft. Jde o revoluční syntetický materiál inspirovaný prachovým peřím. Je zbudovaný ze struktury vláken a mikrotrhlin, které zadržují uvnitř vzduch: díky tomu ideálně izolují od nepříznivého počasí. Díky své speciální budově nepohlcují vodu, které se nevsakuje do izolace. Nicméně i tak v první řadě chrání Vaše nohy voděodolná kůže. Ale… just in case. Pevnost a odolnost, to jsou přeci dominanty značky Timberland. A jen tak mimochodem – víte, že za nesrovnatelnou stabilitu kroků odpovídá nejen hrubá gumová podrážka? Mezi ní a měkkou vložkou ponechali projektanti také místo pro technologii Anti-Fatigue, která pohlcuje otřesy vznikající během chůze. Vraťme se jednak k podrážce. To je další z elementů, který má vliv na pohodlí a spolehlivost legendárního modelu


Dámské Timberland Premium 6 Inch

Pánské Timberland Premium 6 Inch


Zhotovena je z hrubé gumy, která kromě dobré amortizace zajistí rovněž dokonalou přilnavost. Přeci jen u ní to vše začalo. Konkrétně u ní a inovační metody bezešvého spojení podrážky se svrškem, nad kterým roky pracoval zakladatel značky, Nathan Swartz. Svou vizi předal synům a jakmile se povedlo vizi zrealizovat, Americe byl představen model „Timberlander”. Dnes známý jako Premium 6 a s pýchou nošen fanoušky dobrého designu na celém světě. To právě díky tomuto řešení máte jistotu, že se do Vašich bot nedostane ani kapka vody – přesto, že jsou zhotovené z měkké přírodní kůže.Máte ještě nějaké pochybnosti, že Timberland Premium 6 jsou jedny z nejpohodlnějších bot, jaké kdy byly stvořeny? Není důvod. V tomto projektu nic není náhodou. Jsou sice vyráběné dle prototypu, ale rok od roku jsou zdokonalované. Není zde co skrývat: je to model, který nikdy nezklame. Nemáte ještě svůj pár? Víte co dělat. Vyrazte do prodejny Sizeer nebo na Sizeer.cz a pořiďte si kultovní Timberlandy. Dobývejte město v botách, které jsou legendou.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]