Proč jsou Nike Zoom Stefan Janoski ideálními botami na skateboard?

Až tak dobré! Proč jsou Nike Zoom Stefan Janoski ideálními botami na skateboard? Poznejte jejich možnosti


Nike Zoom Stefan Janoski, to jsou jedny z nejpopulárnějších bot na skateboard. Od roku 2013, kdy měly svou premiéru, stále vedou v žebříčku nejčastěji vybíraných modelů mezi skateboardisty. Autorský projekt kultovní podstaty skateboardového světa ihned získal velký úspěch. Je ceněný nejen za svůj módní design inspirovaný botami chukka, ale především za ideálně promyšlený projekt, který garantuje maximální příjemnost z jízdy na skateboardu. Proč jsou Nike Zoom Stefan Janoski až tak dobré? Přesvědčte se!

Bez kompromisů


Okolnosti kolem vzniku modelu Janoski jsou již považovány za legendu. Proč? Když se koncern Nike vrátil ke sportovci s nabídkou stvoření jeho autorských bot, nejspíš nikdo netušil, jak složitá tato spolupráce bude. Na samotném počátku projektanti značky měli zcela jiný nápad, jak by tyto trampky měly vypadat. Janoski jednak byl neústupný se svou vizí. Jak sám stvrdil, boty podepsané jeho jménem musely na 100 % odpovídat jeho požadavkům. Přiznal, že během tvoření projektu nepřistoupil na žádný kompromis. A to je dobře! Jeho neústupnost docenili skateboardisti, kteří si cení Nike Zoom Stefan Janoski za skvělou dynamiku, dobré odpružení a přilnavost.


S myslí na profesionály


Je několik důležitých vlastností, které mají vliv na komfort jízdy a vykonávání triků. Hlavní je především podrážka, ale velký význam má také materiál, ze kterého je vyroben svršek. Dále jsou důležité vložka a přizpůsobení. O tom vědí všichni producenti skateboardové obuvi. Značka Nike se jednak proslavila převážně modely pro jiné sporty, proto když se rozhodla vystartovat se sérií SB, skateboardisti k tomu přistupovali velmi nedůvěřivě. Aby výrobce dokázal, že skateboardisty berou stejně vážně, jako jiné sportovce, pozval ke spolupráci na tomto projektu bot toho nejlepšího. Mezi vybranými se objevil právě Stefan Janoski, který se chopil příležitosti.

Nike Zoom Stefan Janoski byly navržené tak, aby zajistily maximum možností během jízdy na skateboardu. Sportovec a projektanti Nike vzali pod úvahu vlastnosti, které musejí být splněny, aby bylo možné se těšit aktivitami na maximum. Začali od semišového svršku, který má značně větší trvanlivost než plátno. Boty na skateboarding se rády stírají ve stejných těch samých místech během vykonávání triků. Často se vytvářejí díry, především v oblasti prstů. Zhotovení ze semiš umožní tomu uniknout. Kůže jednak je odpovědně tenká, aby byly boty lehké a nohy mohly dýchat. Dodatečně na dobrou ventilaci má vliv perforace v přední části svršku.

Jednoduše spolehlivé


Nohy skateboardisty potřebují odpovídající ochranu. Během vykonávání troků je podstatné odpovídající odpružení chránící klouby a svaly. Jednak abychom se mohli těšit povedenými triky, je nezbytné dobré cítění skateboardu. Nike Zoom Stefan Janoski skvělé propojují dva elementy. Podrážka z vulkanizované gumy garantuje dokonalou přilnavost a umístěn v něm vzduchový polštářek Nike Air ZOOM, dbá o spolehlivé tlumí otřesů a ochrání patu před poškozením. Nutným elementem jízdy na skateboardu je také dobrá mobilnost. V tomto modelu ji zajistí nízký svršek, který je speciálně profilovaný v oblasti kotníku. Díky tomu můžete vyprecizovat triky k dokonalosti. Důležité je, aby kecky odpovědně stabilizovaly nohy. Velmi dobré přizpůsobení je vlastnost, krou je model Nike Zoom Stefan Janoski proslaven. Jejich známý úzký střih, to není jen módní design, ale především otázka komfortu.


Maximum možností a jedinečný look


Model podepsaný jménem Janoski, to je ideální výběr pro osoby, které hledají univerzální obuv na skateboarding. Úzká podrážka z vulkanizované gumy garantuje dobré cítění skateboardu bez kompromisů v otázce odpružení - o to dbá vzduchový polštářek Nike Air ZOOM umístěn pod patou. Ten model je také ideálním spojením skvělého přizpůsobení s velkou svobodou pohybu. Může být ještě lépe? Ano! Zoom Stefan Janoski jsou nejen profesionální, ale také mají prvořadý look. Odkdy se objevily na rynku skate obuvi, získaly status kultovního modelu v nadčasovém stylu. Do takové úrovně, že již dávno vyšly poza skateparky do ulic. Skateboardisti je nosí rovněž každého dne a komponují je s oblíbenými chinos či džínsy a fanoušci dobrého městského stylu je nosí na vlastní způsob.

V Sizeer na Vás čekají Nike Zoom Stefan Janoski v různých barvách a verzích. Pořiďte si svůj pár pociťte ještě lepší příjemnost z jízdy na skateboardu! Čerpejte rovněž každého dne z pohodlí nabízeného tímto modelem a těšte se módním lookem ve skate stylu.

Prohlédněte si celou kolekci Nike Stefan Janoski

2190

1432 Kč

3190

1752 Kč

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]