Proč adidas NMD? Přesvědčte se, proč stojí za to si je koupit!

adidas nmd_r1
adidas nmd_r2

A nyní nabídka pro všechny současné nomády! Město je Vaším živlem? Nedovedete si představit den bez procházek ulicemi metropolí? Značka adidas ví, co potřebujete! Pokud hledáte sneakery, které se osvědčí v každé městské stylizaci, pak adidas NMD budou dokonalým řešením. Nejste přesvědčeni pokud jde o jejich pozici na seznamu světových kicksů? To je už na nás, aby se to změnilo. Několik bodů , stručné informace, konkrétní argumenty – přesvědčte se, že stojí za to si koupit adidas NMD!

Prohlédněte si adidas NMD pro ženy:

3590

2232 Kč

3590

3231 Kč

Pánské

adidas NMD – uchvacující objekt fanoušků sportovní módy

Dámské

Komfort v dokonalém podání slavné značky

obuwie adidas nmd

Kultovní nomády

Od data oficiální premiéry světového modelu kicksů adidas neuběhlo mnoho času a adidas NMD si již získaly status kultovních. Jak je to možné? Zcela nová variace na téma lifestylových bot je výsledkem spojení inspirací, čerpaných z vlajkových modelů německé značky. Micropacer, Rising Star i Boston Star – nadčasové verze bot z 80. let posloužily projektantům ke stvoření zcela nové jakosti na mezinárodním trhu sneakerů. Očekávání na premiéru adidas NMD připomínalo zájem, jakým se těšily nejvíce limitované kolaborace či sběratelské verze Jordan. Zaskakující popularita je zásluhou nejen odpovědně připraveného marketingu značky, ale především samotného charakteru absolutně výjimečných adidas NMD. Sneakerheadi na celém světě obdrželi nabídku, která se neodmítá - komfort nošení a výjimečný design v jednom? To byla trefa do černého! Chcete poznat všechny přednosti modelu adidas NMD? Zde jsou:

buty adidas nmd

Procházky po městě se stanou čistou příjemností

Prohlédněte si adidas NMD pro muže:

3890

3190 Kč

3590

2552 Kč

3590

1992 Kč

3590

1992 Kč

3590

3231 Kč

3590

3231 Kč

3590

2511 Kč

3590

2790 Kč

3590

2511 Kč

adidas nmd

Ideální přizpůsobení, lehkost a pohodlí, tedy svršek Primeknit

Za co máme rádi adidas NMD? Většina sneakerheadů se v tomto shoduje – to co přitahuje tento model nejvíce, to je neuvěřitelné pohodlí. Výjimečná úroveň komfortu nošení je zásluhou lehkého, prodyšného a ideálně přizpůsobivého svršku. Svršek většiny bot z kolekce adidas NMD je stvořen z jednoho dílu materiálu Primeknit. Díky inovačnímu řešení model ideálně přiléhá k noze jako ponožka a nenarušuje svobodu pohybu. Měkký materiál zajistí elastičnost, ale také odpovídající podporu během chůze. Delikátně tkaný Primeknit zmenší riziko bolestivých odřenin. Pokud se rozhodnete pro nákup adidas NMD, pamatujte, že můžete vybrat rovněž verzi svršku z materiálu mesh.

adidas nmd

Odpružení ve stylu Boost!

Přední světové značky dělají vše pro to, aby zdokonalili odpružení svých sneakerů, ale to, co v roce 2013 představili projektanti adidas, předčilo očekávání všech znalců z této oblasti. Systém Boost se ukázal být velkou obuvnickou revolucí. Tvůrcům technologie se povedlo stvořit podrážku, která bude maximálně pružná, ale také odpovědně stabilizující. Do chvíle uvedení inovační pěny Boost na trh, snaekerheadi neveděli, co to je opravdové pohodlí! Syntetický materiál skládaný tisíců malých kapsulí zajistí jak nejvyšší komfort, tak i odpovídající měkkost a efektivní odpružení. Inovační materiál Boost užitý v podrážce adidas NMD, vznikl ve spolupráci s jednou z největších chemických firem na světě. Specialistům BASF se povedlo zpěnit termoplastický polyuretan (E-TPU), díky čemu vznikl charakteristický materiál nevšední struktury. Can you believe it? Pokud Vás inovační pěna Boost nepřesvědčila ke koupi svým vlastním Nomad, pak Vás jistě navnadí jiná netypická vlastnost podrážky adidas NMD. Charakteristické „kostky” umístěné na botách dodají celku originální charakter.

Bohatá nabídka barev – adidas NMD ve verzi pro každého

Říkáte si, ok. Populární model, super pohodlí, zajímavý design – tyto boty budou nosit všichni. Bez obav, projektanti značky dbají o Váš pocit individuality, proto v nabídce adidas najdete širokou paletu barev tohoto oblíbeného modelu. Klasická běl či tlumená šeď? Láhvově zelená, pudrově růžová a možná krvavě červená? Nabídka barev je opravdu bohatá. Německá značka dělá vše pro to, aby v nás vzbudili fascinaci svým výjimečným modelem. A nutno uznat, že se jim to podařilo. Fanoušci třech pásků ve vydání adidas NMD mohou počítat se malými změnami v podobě nové kolaborace či osvěžené verzi kolkovního prototypu. Stay tuned!


Model adidas NMS – must have ve skříni každého současného nomáda!

Hledáte sami sebe, vlastní styl, vlastní stezky v městské džungli? Model adidas NMD byl stvořen s myslí na současné nomády, takové jako jste Vy! Název bot pochází z francouzského „nomade”, tedy „nomád”. Kým je nomád v současnosti? Je to energický dobyvatel ulic velkých měst. Aktivní osoba, nastavená na rozvoj, čerpající ze života to nejlepší. Jste v neustálém pohybu a streetwear je Vaším druhým jménem? Modely z kolekce adidas NMD si zaslouží na místo ve Vaší skříni.

adidas NMD
KOMPLETNÚ KOLEKCIU
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]