Jsou boty Nike Janoski pohodlné?

Boty Nike Stefan Janoski

Kultovní skateboardový design, zhotovení z materiálů nejlepších jakosti a unikátní barevné verze, které se ideálně osvědčí v městském prostředí - takto můžeme ve zkratce popsat kolekci Nike Stefan Janoski, která je pojmenovaná na počest jednoho z největších mistrů skateboardingu! Přemýšlíte nad tím, zda jsou Nike Janoski pohodlné? Bez obav! Zde je několik bodů potvrzujících, že tyto boty jsou synonymem komfortu!


Boty skate Nike Stefan Janoski pro muže

Nízký profil svršku


Každý, kdo se věnuje skateboardingu ví, že boty s nízkým svrškem, to je základ! Jednak takovou konstrukci obuvi doceníte také jestli nejezdíte na skateboardu, ale pouze toužíte po pohodlný botách na běžné nošení. Svršky bot Nike Janoski jsou ideálně přizpůsobené tvaru naší tvaru a jsou vyrobené z různých typů materiálů, díky čemu si z bohaté nabídky modelů můžete najít ideální pár na každou část roku. Na podzim se ideálně osvědčí Nike Janoski z kůže, zatímco na jaře a v létě lepší budou ty s textilním svrškem, která jsou prodyšné a zajistí nohám optimální teplotu.


Boty Nike Stefan Janoski černá barva

Super přilnavá podrážka


Bez ohledu na to, zda jezdíte na skateboardu, na kole či chodíte pěšky, přilnavé boty jistě přijdou vhod. Nike Janoski jsou pohodlné nejen z ohledu na skvěle střižený svršek, ale také gumovou podrážku, která zajistí optimální přilnavost k povrchu. Můžete vybrat jednoduché kecky na zcela ploché podrážce či sneakery s dezénovou podrážkou, jednak oba modely budou tak samo přilnavé!


Boty Nike Stefan Janoski

Měkká amortizační pěna EVA


Žádné sportovní boty by nebyly tak pohodlné, kdyby ne systém odpružení. Ten neschází rovněž v modelech Nike Janoski. Klasické kecky jsou vybavené dodatečnou pěnou EVA, která skvěle absorbuje otřesy. Za pozornost stojí rovněž model Nike Stefan Janoski Max, tedy spojení kolekce Janoski s Air Max. V těchto sneakerech odpružení zajistí kultovní vzduchový polštářek, typický pro značku Nike.

Nike Janoski, to jsou rozhodně jedny z nejžhavějších sportovních bot! Budou nejlepším výběrem pro jízdu na skateboardu, ale rovněž pro všechny, kteří si cení komfort chůze či běhání po městě!


Prohlédněte si celou kolekci Nike Stefan Janoski
[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Prohlédněte si celou kolekci Nike Stefan Janoski:

1590

1431 Kč

2190

1432 Kč

3190

1752 Kč

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]