Jak vybrat rozměr kalhot?

Výchozím bodem pro správný výběr kalhot je samozřejmě vhodně vybraný rozměr a střih, který podtrhne přednosti naší postavy a zároveň zakryje nedokonalosti. Čemu konkrétně věnovat pozornost při nákupu kalhot? Dobře vybrané kalhoty by měly především sedět v pase v zadní části a to tak, aby neodstávaly, ale rovněž aby netlačily. Má to velký význam především u modelů slim.

Materiálje důležitý

Některé kalhoty tohoto typu jsou ušité z elastického materiálu, tehdy je větší pravděpodobnost, že kalhoty budou pasovat. Horší je, když je materiál málo elastický a může se ukázat, že i když kalhoty sedí v pase, mohou být těsné například přes lýtka. Kromě toho je důležitá také šířka kalhot a délka nohavic. Proto při zkoušení důkladně zjistěte, zda Vás nikde netlačí, zda je můžete snadno zapnout a také zda nejsou příliš volné, což by Vám přidalo na objemu nebo nepříznivě prezentovalo Vaši postavu.

Najděte ideální rozměr

Pokud se rozhodnete k nákupu kalhot on-line, důkladně prostudujte velikostní tabulka, která je dostupná u každého produktu. Obsahuje konkrétní údaje týkající se každého rozměru, díky čemu s velkou pravděpodobností vyberete kalhoty, které budou ideálně sedět! Vhodné je rovněž proměřit své oblíbené kalhoty a na základě těchto rozměrů nakoupit v internetovém obchodě. Nikdy nekupujte kalhoty pouze na základě uvedené velikosti, která může být velmi zavádějící. Doporučujeme vždy důkladně prostudovat tabulku velikostí, protože kalhoty Nike a adidas v tom stejném rozměru se mohou od sebe lišit, přesto že modely jsou na pohled velmi podobné.

Prohlédněte si kalhoty sportovních značek

Podívejte se na naší bohatou nabídku teplákových a plátěných kalhot, které nabízejí značky Nike, adidas, Umbro či Timberland. Pamatujte, že doručení Vaší objednávky je zdarma, bez ohledu na výši nákupu. Sledujte také naše kampaně a akční nabídky, díky kterým koupíte své oblíbené značky za senzační ceny.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×