Jak připravit tenisky na jaro?

Jak připravit sneakery na jaro?


Velkými kroky se blíží všemi oblíbená část roku. Období lehkých stylizací a našich oblíbeným sportovních bot. Ve Vaší skříni čekají nejmódnější sneakery? Nemůžete se dočkat, až je obujete? Zadbejte o ně ještě dnes a zjistěte, jak sportovní boty připravit na jaro!

adidas pw tennis hu
new balance 247

Připravit sneakery na jaro – akce regenerace!


Změna ročního období a změna garderoby, to je vždy důvod k radosti, především, pokud máme v dohledu jaro, vyšší teploty, více slunečných dnů a možnost nošení lehkých a pohodlných sportovních bot. Jednak ještě před příchodem jara stojí za to prověřit stav svých sneakerů a postarat se o to, aby se prezentovaly co nejlépe. Nevíte jak připravit sneakery na jaro? Zde jsou osvědčení způsoby!

Dbejte o dobrý vzhled sportovních bot na jaro


Dokonce i ideálně přechovávané sportovní boty mohou časem ztrácet barvu či tvar. Aby se dobře prezentovaly již od prvních jarních dnů, musíte je dopředu připravit. Především se zaměřte na barvu bot strukturu materiálu. Kožené, semišové či nubukové sneakery přetřete vlhkým hadříkem nebo vlhčeným kapesníkem, abyste odstranili prach.Pokud jsou Vaše oblíbené jarní sneakery z kůže, můžete je oživit pastou nebo jiným specifickým přípravkem. Semišové nebo nubukové modely je vhodné kartáčovat, aby vlas získal charakteristický lesk. Vaše sportovní boty a jaro jsou z plátna? Před prvním užitím je můžete vyprat, ideálně s prostředkem pro oživení barev. Postarejte se rovněž o tvar obuvi, použijte dřevěný napínák nebo rozmačkané noviny.

nike janoski
new balance 247

Impregnujte sneakery před prvním použitím


Abychom zvýšili odolnost a oživili sportovní obuv před jarem, je vhodné ji impregnovat. Odpovídající impregnační prostředek zajistí, že boty budou osvěženy a budou mít lepší barvu. Největší předností impregnování obuvi je rozhodně zvýšení trvanlivosti a odolnosti materiálu vůči vlhkosti či špíně. Díky tomu Vaše sneakery zachovají skvělý stav po dlouhou dobu! Zvolte impregnát ve spreji, který se osvědčí pro většinu modelů – jak ty z kůže, tak ty ze semiše či nubuku. A těšte se svými oblíbeným sportovními botami po celé jaro!

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]