Superstar vs. Stan Smith

Adidas Superstar vs Stan Smith

Mezi všemi modely kultovním bot hrají první housle modely, které měly na trhu premiéru před několika dekádami a jednak se stále udržují na topu hitparády! Nadčasové adidas Superstar, to je streetwearový hit, který dříve sloužil především basketbalistům. Zatímco kultovní adidas Stan Smith za svůj název vděčí hvězdě z tenisového kurtu – tenistovi Stanu Smithovi. Oba dva modely vyrobené z kůže jsou dokonalým řešením na každý den. Přemýšlíte, které vybrat? Rozhodnutí je opravdu snadné!

adidas Superstar

Sportovní boty - basketbalové vs. tenisové

Jak adidas Superstar, tak adidas Stan Smith se vyznačují jednoduchým minimalistickým designem, který zajistí stoprocentní univerzálnost a dokonalé přizpůsobení do každodenního looku. Oblíbené u basketbalistů Superstary mají charakteristickou špičku nazývanou „mušle“, která jim dodá unikátní charakter, především tehdy, když kontrastuje s barvou svršku. Na druhou stranu nejpopulárnější tenisky adidas Stan Smith mají perforaci, díky které boty zajistí dokonalou ventilaci!

Proč adidas Superstar?

Tenisky adidas Superstar se skvěle osvědčí nejen u basketbalistů, ale také u všech fanoušků komfortního sportovního stylu. Nevíte, jaké sportovní boty si vybrat na podzim? Tyto kožené sneakery budou trefou do černého. Jejich odolný svršek je nepromokavý a gumová podrážka garantuje dokonalou přilnavost na každém povrchu!

Proč adidas Stan Smith?

V létě i na jaře vsaďte na lehké a velmi prodyšné adidas Stan Smith. Tenisky zhotovené z přírodní kůže vysoké jakosti mají perforaci, díky které volně cirkuluje vzduch a ventiluje nohu během teplých letních dnů.

adidas Stan Smith

1790

1590 Kč

2490

1790 Kč

2490

1990 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×