Zméňte hledanou frázi
Zkuste použít méně filtrů (odstranit méně významné).

Zpět

Ecco Obuv

Spojení ověřených standardů s inovačními řešeními v obuvním průmyslu je hlavním cílem, který si stanovil Karl Toosbuy, když zakládal společnost ECCO v roce 1963 v městečku Bredebro v Dánsku. Od samého začátku se společnost starala o kvalitu a dokonalost výroby obuvi, aby zajistila uživatelům opravdové pohodlí nošení. Inovace a vysoká kvalita nabízených výrobků byla oceněna velmi rychle. Tři roky po otevření společnosti se obuv Ecco prodávala v Norsku, Finsku a Švédsku, aby po čtyřech letech dosáhla výrobní úroveň 2800 párů denně.

Dokonalost provedení způsobila, že obuv ECCO se dostala na mezinárodní trh, kde je velmi ceněná pro pohodlí a odolnost. První bestsellerový model obuvi Ecco – JOKE získal během jednoho roku prodej na úrovni 8 milionů kusů. Logo Ecco bylo poprvé použité v roce 1978 a od této chvíle je neustále přítomné v povědomí zákazníků po celém světě. Společnost vyváží až 55 procent svých výrobků do několika desítek státu.

Přes mnohé úspěchy ECCO neusnulo na vavřínech a nadále testuje a zavádí nové technologie. V roce 1980 byla zmontována první moderní výrobní linka se jménem DESMA. Díky ní vznikl modernizovaný model JOKE a začala výroba modelu SOFT. Rok 1983 přinesl otevření na japonský trh ve spolupráci s mezinárodním koncernem Achilles. Nějakou dobu na to ECCO otevřelo první výrobní podnik v Portugalsku.

V roce 1990 Ecco se objevilo na americkém trhu, a několik měsíců na to vznikla společnost ECCO Indonesia. Ve stejné době byla společnost uznána dánským královským dvorem a jmenována jeho oficiálním dodavatelem. Všechno pro filozofii stavění značky, která se opírá o kvalitu a komfort užívání.

V roce 1992 ECCO začalo s výrobou outdoorových bot. Další léta přinesla zprovoznění nových společností a expanzi existujících koželužen a továren. V roce 1995 ECCO získalo prestižní cenu Společnost roku ve Spojených státech. V roce 2004, ve kterém zemřel zakladatel značky, společnost řídí jeho dcera – Hanni Toosbuy Kasprzak.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1662_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1662_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]