(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nejlepší běžecká obuv

Již po několik sezón jde technologie ruku v ruce s módou. Oblečení a sportovní doplňky již od dávna jsou nejen praktické. Značky vsázejí na novodobý design a zároveň následují aktuální módní trendy. To není vyjímkou ani v případě bot na běhání.

Běhejte pro zdraví

Běh je bezplatný způsob na udržení postavy v ideální formě. Mimoto tahle disciplína zahrnuje rovněž spoustu jiných výhod. Nejdůležitější z nich je zmenšení rizika infarktu, osteoporózy, cukrovky, neurózy a deprese. Pravidelný běžecký trénink je rovněž způsob na zbavení se přebytečných kilogramů nebo zlepšení kondice. Abyste zoptimalizovali trénink a dosáhli co nejlepších výsledků, je dobré pomyslet o odpovědném oblečení a obuvi na běhání. Dámské modely dostupné na trhu jsou vyrobené dle novočesných technologií a zároveň jsou estetické a stanoví módní dodatek, který mimo trénink můžete nosit i jako součást každodenního outfitu do města.

V čem běhat?

Všechny elementy oblečení na běh – bundy, kalhoty, trička – musejí být vyrobeny z prodyšných materiálů. Sportovní podprsenka je dalším elementem, do které by měla každá běžkyně zainvestovat. Vychytávky jako krokoměr nebo pulsoměr nejsou nezbytné, v závislosti na našich financích, zda si to můžeme dovolit (nebo nikoliv). Nicméně základem jsou boty. Dobré boty na běhání jsou základ, abychom se vyvarovali puchýřům, dislokaci nebo zranění. Model vybírejte podle toho, po jakém terénu budete běhat – zda po tvrdé cestě nebo měkké lesní podestýlce. Důležité jsou také vzdálenosti, jaké chceme zdolávat.

Dámské boty na běhání

Na běh nejlepším a jediným slušným výběrem jsou…běžecké boty. Běžecké modely jsou zkonstruovány takovým způsobem, aby amortizovaly všechny otřesy a noha nebyla vystavena poranění. Ideálním dámským modelem jsou Nike Free Viritous. Cílem konstruktérů Nike Free bylo vytvoření bot tak lehkých, že se v nich nositelé cítí, jako by chodili boso. Názory uživatelek jsou – boty jsou lehké, přizpůsobí se noze a celkově nejsou cítit na nohou.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]