Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Calvin Klein w Sizeer

Dnešní streetwear, to je místo, kde si každý může dopřát co chce. To právě zde různorodost a mix stylů Vám umožní ukázat svůj charakter a přístup k aktuálním trendům. Co je teď v módě? Z jedné strany dynamismus, výrazné a barevné stylizace, futuristické tvary a z druhé – minimalizmus, jednoduchost a čistá běl. Právě proto v Sizeer nyní můžete narazit rovněž na produkty značky Calvin Klein. Co to bude? Přesvědčte se sami!


Honosný streetwear

Doteď se Vám městský look vybavoval pouze se známými značka se sportovními kořeny? Teplákové teplákové, klasická hoodie v oblíbené barvě, kšiltovka, tričko a samozřejmě sneakery - to vše s dobře známým logem. Nastal čas to změnit a dopřát si projekty přímo z přehlídkového mola. Ale jak? Budete si myslet, že je to úplně jiný styl, který ve streetstyle nenajdete. Jednak není tomu zcela tak. Konzistentní estetika značky, ve které najdete jednoduché linie, minimalismus a ležérní pohodlí - to právě charakterizuje ikonický styl CK. Luxus, který si můžete dovolit. Značka, která ideálně spolupracuje v městskou módou, dodá jí svěžest, jednoduchost, ale i novodobost. Jistě jste postřehli, že spodní prádlo od značky Calvin Klein, to je aktuální must have. Delikátně vykukuje horní lem spod kalhot, který je zdobený charakteristickým logováním s názvem značky. Jakože náhodnou a jednak... jsme si toho dokonale vědomi a v podstatě to děláme cíleně. Mimo vše to není pouze spodní prádlo, ale rovněž všem známé džíny Calvin Klein či sneakery ovládly uvolněný styl. Tenisy značky CK najdete nyní i u nás. Vše pro to, abychom Vám umožnili se bavit módou a tvořit svou vlastní vizi městských trendů. Takovou, ve které… je rovněž místo na značku, přivádějící na mysl americký sen. Mezitím - jaké kicksy s logem CK rovněž najdete v naší nabídce? Jsou to mezi jinými dámské boty CK Clarice, které bychom mohli začlenit do skupiny dad shoes nebo černé sneakery na bílé podrážce ve verzi Maya. V těch druhých je typickým elementem charakteristicky tvarovaná podrážka. A možná se necháte zlákat na klasická kecky Diamond? Vybírejte jen, co je nejlepší!


CK to není jen spodní prádlo

Jednak… jistě se chcete dozvědět něco víc o značce CK? Proslavila se díky džínům a ... kontroverzních reklam, ve kterých byly modely oblečeny pouze v kalhotách s logem značky. Vše začalo od Calvina Richarda Kleina, který se narodil v Bronxu v USA. Jeho rodiče pocházeli z Maďarska a babička byla švadlena. To právě po ní zdědil vášeň k látkám, šití a kreativitu. Jeho ho ponechala být otevřený k módě a umění. Po ukončení střední školy začal studia umění v Art Students League of New York a následně v Fashion Institute of Technology Ukončil stáž v newyorském domě módy a přes další 5 let projektoval oblečení pro obchody v New Yorku. Již na své první větší módní prohlídce na NY Fashion Week byl označován za druhého Yves Saint Laurenta. V roce 1968 vznikly firma Calvin Klein, kterou projektant založil se svým obchodním partnerem. Již o rok později se objevil na obálce Vogue. Wow, to dělá dojem, že? Co je důležité – předností značky byl unisex produkty. Takové, které bez problému mohou nosit jak muži, tak i ženy. Ale to ještě není všechno. Misí bylo jednoduchá a minimalistická estetika projektů a současně inovace. To však ještě není konec – produkty označené logem můžete bez problému nosit během všedního dne. To vše díky lifestylovému přístupu značky k módě. Dnes i Vy si můžete dopřát sneakery od Calvina Kleina s logem, které se již od počátku stalo ikonou jednoduchosti, rovněž v městské módě. Prohlédněte si boty známé značky v Sizeer a ještě dnes stvořte nové stylizace na každý den!


Prohlédněte si boty Calvin Klein:

boty Calvin Klein v barvách:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]