Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Inspirace cyklo šortky

Značka Under Armour před sebe postavila složitý úkol. Či dá se stvořit ještě lepší boty na běhání? Které budou dodatečně přídatné i na jiné sportovní aktivity? Největší fanoušci streetwearu vědí, že je těžké stvořit něco zcela nového. Leda že by se hledala inspirace na neobvyklých místech. Zkušenosti firmy ve tvoření oděvů přineslo fantastický efekt. Nejen užité technologie, ze kterých bylo čerpáno dříve, ale vymyšlení nového - HOVR. Materiál obvykle používaný ve výrobě cyklo šortek byl využitý v modelech Hovr Phantom. Divné a riskantní? Možná, ale zato velmi funkční!


Pohodlí vědecky prokázáno

Značka známá produkcí sportovních oděvů se rozhodla uvést na trh boty, které jsou téměř nezničitelné. Svědčí o tom dokonalé recenze osob, které běhají profesionálně. Under Armour Hovr Phantom doporučuje např. Aisha Praught Leer, americká lehko-atletka jamajského původu. Známá běžkyně na dlouhé vzdálenosti přiznává, že boty vydrží více než 110 km, které sportovkyně dokáže týdně zdolat. Pouliční styl získal novou jakost. Technologie Hovr vymyšlená speciálně pro teto model zajišťuje, že jsou lehké a dodají dokonalou podporu noze, tak aby odrazy byly pružné bez vydávání značné energie. Díky tomu máme pocit, že doslova plujete nad ulicí.


Skafandr na nohou

Cyklistika a bezešvé sportovní podprsenky, to nejsou jediné inspirace při projektování tohoto modelu. Samozřejmě je tu také čerpáno z technologie, která je využívaná při produkci skafandrů pro kosmonauty, díky čemu jsou sneakery Under Armour Hovr Phantom tak odolné. Laserově střižené panely dodají kicksům futuristický tvar, založený na klasickém městském stylu. Zcela novým řešením je také vysoká ponožka, která dokonale spolupracuje z nohou a tvoří design, který neuvidíme v žádném jiném modelu Under Armour.


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]