Jak si vybrat sandály pro dítě?

Správně vybrané dětské sandály zajišťují správnou stabilitu dítěte, aniž by omezovaly jeho přirozené pohyby během chůze.

Abyste se vyhnuli situace, když ihned po koupi letních bot pro dítě musíte opět nakupovat a hledat pohodlnější model, je lepší si hned zvolit kvalitní značkovou obuv. Dětské sandály značky adidas, Timberland nebo Ecco jsou vyrobené z měkkých, příznivých pro chodidlo látek. Jejich koupí získáte velkou pravděpodobnost, že se budou lépe hodit pro dětskou nožičku než levnější, ne příliš elastické boty z tvrdé, umělé hmoty.

Sportovní sandály jsou nejlepší volba, hledáte-li letní, univerzální dětskou obuv. Na co byste měli obrátit pozornost při nákupu? Je důležitá samozřejmě jak správně profilovaná podrážka, tak její tloušťka, správná elastičnost a kvalita látky, ze které je vyrobená. Ujistěte se také, zda hmota nebude dráždit kůži dítěte a zda je suchý zip a jiné zapínaní solidně vyrobeno.

Správně vybrané dětské sandály by měly způsobit, že se v nich bude dítě cítit naprosto uvolněně – šlapání by mělo být přirozené, bez omezování pohybu. Je to obzvlášť důležité pro mladý organismus. Pokud nechcete, aby Vaše dítě mělo vadné držení těla nebo další nepříjemná onemocnění, rozhodně vybírejte kvalitní boty. Pokud se rozhodnete nakupovat boty v internetovém obchodě, musíte vědět, že velikosti obuvi u jednotlivých výrobců se mez sebou liší (např. velikost 25 u bot značky Nike může být jiná než velikost 25 bot značky Lacoste). Při volbě velikosti je vhodné se řídit individuální tabulkou velikostí jednotlivé značky, dostupnou na stránkách každého produktu. Dodatečné měření lze provést určením délku chodidla na hůlce. Stačí ji vložit dovnitř vybraného modelu a tímto způsobem určit správnou velikost. Pokud boty nesplnily Vaše očekávání, máte možnost je vyměnit. Zveme Vás k nákupům na Sizeer.cz
Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]