SizeerClub

Obchodní podmínky SizeerClub platné od 1.7.2018

Obchodní podmínky SizeerAPP

Obchodní podmínky SizeerClub 

Podmínky užívání mobilní aplikace SizeerApp

Podmínky prodejní akce „Doručení zdarma” od 25. 2. 2019 Vítejte v SizeerClubu!

 

Jak se stát členem SIZEERCLUBU?


Nakupte v Sizeeru za minimálně 1300 Kč a při registraci vyplňte formulář o přistoupení do Sizeerclubu! Tímto způsobem si dobijete svůj účet  SizeerClubu. Po dobu prvních tří měsíců obdržíte slevu –10 % na vše. Během dalších tří měsíců – pokud nestihnete provést další nákup – 7 %. Po šesti měsících bez nákupů Vaše sleva bude ve výši –5 %. Pamatujte, že každou chvíli můžete zvětšit slevu na kartě, když jednou nakoupíte v Sizeeru za minimálně 1300 Kč!


Aktivace slevy SizeerClubu na Sizeer.cz - pro zákazníky, kteří se zapsali do SizeerClubu v kamenné prodejně.

Vaší slevu SizeerClub uplatníte tímto způsobem - nejprve si vytvořte na internetové stránce Váš účet https://sizeer.cz/login. Je nutné abyste použili stejné údaje: emailovou adresu a telefonní číslo - které, jste vypnili ve formuláři přistoupení do SizeerClubu v prodejně Sizeer. Sleva SizeerClub bude aktivní po uplynutí 24 hodin po přihlášení. Poté již budete mít možnost uplatnit tuto slevu na Sizeer.cz. Sleva se Vám automaticky napočte v posledním kroku v nákupním košíku. Samozřejmě aby sleva SizeerClub byla připočtena, musíte být vždy přihlášení do svého účtu.  

Nedovolte, aby čas byl rychlejší od Vás! ;-)


Výhody

  • Slevy –10 % /–7 % /–5 % na nákupy v internetovém obchodě Sizeer.cz a v prodejnách Sizeer.
  • Dvojí výhoda! Slevy vyplývající z členství v SizeerClubu se pojí s dalšími promo akcemi, které platí v obchodě Sizeer.
  • Jedinečné příležitosti! Prodejní akce připravené jen pro Členy SizeerClubu!
  • Originální věcné ceny!
  • Vstupenky na výjimečné akce!
  • Dřívější informace o nových nabídkách připravených obchodem Sizeer! Informace Vám dorazí přímo na telefon.
  • Jednoduchý reklamační postup – když vykonáte transakci s kartou SizeerClub, nemusíte mít paragon!
  • Lehce ovladatelný Zákaznický panel, díky němuž se dozvíte, jakou máte slevu a do kdy byste měli provést nákup.


Objevujte s námi svět těch nejlepších sneakers a nejmodernějšího street oblečení. SizeerApp Vám řekne, jaká je Vaše aktuální sleva na SizeerClub, kde ve Vašem okolí zajít na shopping do Sizeeru a také jaké jsou aktuální slevové akce. Dostanete i mimořádnou nabídku kultovních značek a jednoduše si můžete zkontrolovat historii Vašich nákupů v Sizeeru.

Tato apka nabízí také jedinečné informace o těch nejlepších produktech. Nainstalujte si ji již dnes a buďte jednoduše in!

Máte dotaz?

Kontaktujte nás na emailové adrese: obchod@sizeer.cz nebo pomocí kontaktního formuláře nebo nám jednoduše zavolejte.Zpět

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]