Jak vybrat velikost mikiny?

Rovněž ti, kteří se každý den oblékají formálně z důvodu vykonávané práce, po návratu domů se obvykle převléknou do pohodlné mikiny. I když sportovní mikina je spojována především se sportovním oblečením, v posledních sezónách se stala rovnoprávnou součástí šatníku. Skvěle se osvědčuje v každodenních stylizacích casual, bohatství vzorů a barevných provedení dovolí si vybrat ten výjimečný model.

Při výběru mikiny často nevěnujeme větší pozornost zvolení správné velikosti. Známe svoji velikost a teoreticky se nám zdá, že to stačí. Avšak důkladné vyzkoušení mikiny nebo její správné změření před koupi je nutností. Velikosti u různých výrobců se mohou zásadně lišit. Rozepínací mikina s kapucí Nike ve velikosti L může být pro Vás optimální, když současně podobná mikina jiné značky, stejné velikosti, může být větší nebo menší. Řídit se pouze velikostí není postačující.


Při rozhodování o koupi v eshopu je třeba se držet několika stálých pravidel, díky nímž riziko špatné velikosti bude minimální. V internetovém obchodě Sizeer.cz u každého produktu jsou dostupné podrobné tabulky velikostí, týkající se konkrétního modelu. Abyste si správně vybrali velikost mikiny, musíte zohlednit všechny uvedené rozměry: celková délka, délka rukávu, šířka hrudníku, šířka v ramenou, šířka pasu, spodní šířka. Když máte takové informace, rozhodnutí o koupi bude mnohem jednodušší. Abyste se ujistili, že mikina splňuje očekávání, změřte také svůj oblíbený a ověřený střih mikiny, kterou máte ve skříni, následně porovnejte s rozměry v tabulce. Podrobné seznámení s tabulkou velikostí Vám dovolí vyhnout se chybám při výběru velikosti mikiny.

Seznamte se s naší bohatou nabídkou značkových mikin Nike, adidas, Reebok, Puma, Umbra nebo Confront. 
Sledujte také příležitostní a akční nabídky, díky nímž si koupíte oblíbené značky za skvělé ceny. 
Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]