Pravidla pro komentáře

PODMÍNKY PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ V INTERNETOVÉM OBCHODĚ SIZEER


 1. Tyto Podmínky přidávání komentářů v Internetovém obchodě SIZEER (dále jen „Podmínky přidávání komentářů“) blíže upřesňují práva a povinnosti provozovatele Internetového obchodu SIZEER, dostupného na adrese: http://sizeer.cz, kterým je společnost MARKETING INVESTMENT GROUP CZECH s.r.o., se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 02642786, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 22187 (dále jen „Provozovatel“), a jeho uživatele při přidávání komentářů v Internetovém obchodě SIZEER (dále jen „Uživatele“).

 2. Sekce s komentáři vznikla s myšlenkou ještě lépe přizpůsobit Internetový obchod SIZEER potřebám a očekáváním našich Uživatelů. Proto čekáme jak na kladné názory – abychom věděli, která řešení se ověřila, tak na konstruktivní kritiku – abychom věděli, na čem máme ještě zapracovat.


Pravidla přidávání komentářů

 1. Komentáře jsou všechny informace nebo jejich části ponechané Uživatelem pomocí formulářů v Internetovém obchodě SIZEER.

 2. Internetový obchod Sizeer nezasahuje do obsahu komentářů Uživatelů, vyhrazuje si pouze právo na odstranění nebo nezveřejnění těchto komentářů, pokud:

  • se přímo netýkají provozu Internetového obchodu Sizeer.cz (např. komentáře k produktům),

  • jsou v rozporu se zákonem nebo dobrými mravy,

  • jsou urážlivé vůči třetím osobám (např. vulgarismy),

  • podněcují k násilí, rasové, náboženské nebo národnostní nesnášenlivosti,

  • mají reklamní charakter (např. odkazy na stránky nevztahující se na značku Sizeer.cz),

  • porušují autorská nebo patentová práva, obchodní tajemství a další práva duševního vlastnictví,

  • nemají zásadní hodnotu,

  • byly překopírovány z obecně dostupných zdrojů nebo opakují komentáře tohoto Uživatele nebo dalších Uživatelů.

 3. Komentáře jsou subjektivní písemný projev vůle Uživatelů, kteří je vyjadřují na vlastní odpovědnost.

 4. Komentáře vložené Uživatelem svým obsahem neporušují platné právní předpisy ani práva třetích osob.

 5. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah komentářů Uživatelů.

 6. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit část adresy IP, z níž bylo provedeno spojení se serverem Internetového obchodu Sizeer.cz ve chvíli vložení komentáře.

 7. Provozovatel si vyhrazuje právo vypnout sekci Komentáře nebo sám mechanismus vyjadřování komentářů bez uvedení důvodu.

 8. Vložením komentáře vyjadřuje uživatel souhlas s bezplatným užitím, s šířením a zveřejňováním, kopírováním a modifikací, a také s distribucí vložených komentářů Provozovatelem.

 9. Provozovatel si vyhrazuje právo odpovídat za vložené komentáře a přímo kontaktovat Uživatele, tedy autory komentářů.

 10. Tyto Podmínky jsou platné od jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo provést změny těchto Podmínek přidávání názorů, jež platí od jejich zveřejnění na stránkách Internetového obchodu SIZEER.

Zpět do obchodu
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]