Jak si vybrat velikost kalhot?

Základem při výběru vhodných kalhot je samozřejmě správná volba velikosti a střihu, který bude zdůrazňovat silné stránky naší siluety a zakrývat nedokonalosti. Co byste konkrétně měli zohlednit, když nakupujete kalhoty?


Především by správně vybrané kalhoty měly být přizpůsobené v pase zezadu, aby se neodkloňovaly dozadu a příliš neutlačovaly. Má to obrovský význam především u modelů slim. Některé kalhoty tohoto druhu jsou ušité z elastické látky – díky tomu existuje mnohem větší pravděpodobnost, že kalhoty budou mít tu správnou velikost. 


Je však mnohem horší, když je látka méně elastická. Pak se může stát, že přesto že jsou kalhoty správně vybrané v pase, jsou třeba příliš úzké ve spodní části. Je přitom důležitá i šířka kalhot na stehnech a délka nohavice. Proto když měříte kalhoty, je vhodné podrobně ověřit, zda nikde neutlačují, zda je můžete lehce zapnout, a také zda nejsou příliš volné, čímž by Vám přidávaly objem nebo nepříznivě prezentovaly siluetu.
 
Když se rozhodnete koupit kalhoty online, pozorně prostudujte tabulku velikostí dostupnou u každého produktu. Taková tabulka obsahuje podrobné údaje ohledně každé velikosti, díky tomu si budete moct vybrat kalhoty pro Vás nejvhodnější! Je také vhodné změřit vybrané kalhoty ploše a na základě těchto velikostí provést nákupy v internetovém obchodě. Nekupujte nikdy kalhoty pouze na základě informací o velikosti, jelikož toto může být falešné. Zvykněte se na podrobnou četbu tabulek velikostí, protože kalhoty Nike a adidas ve stejné velikosti se mohou mezi sebou lišit přesto, že jsou si vzhledově podobné.

Podívejte se na naší bohatou nabídku teplákových nebo sportovních kalhot, které najdete v nabídce značek Nike, adidas, Umbro nebo Timberland. Sledujte také příležitostní a akční nabídky, díky nímž si koupíte oblíbené značky za skvělé ceny.


Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]