Jak si vybrat sandály?

Sandály jsou výborné boty na horké dny. Příjemně ochladí chodidla během výletů do hor, skvěle se však ověří i ve městě, když nás čeká intenzivní den vyžadující pohodlnou a pevnou obuv.

Proč se vyplatí vybavit se sandály? Jsou stabilnější než klapky nebo žabky, mnohem lépe stabilizují chodidlo, a díky profilované podrážce zajišťují správné pohodlí chodidlu a její správné položení při používání. Je to velmi praktická a univerzální obuv, kterou jednoduše a rychle přizpůsobíte svému chodidlu díky popruhům se suchým zipem nebo gumičkou se stoperem.

Při výběru sandálů bychom především měli myslet na pohodlí. Pamatujte, že tato obuv je odkrytá, proto se zamyslete, kde ji budete používat. Bude-li to v městských podmínkách, máte naprostou libovolnost – zde se ověří jak silně odkryté sandály O’Neill, tak ty plnější. Chcete-li však takové boty vzít s sebou na túru, zvolte raději ty, které budou zakrývat větší část chodidla. Když se dovnitř boty dostanou kamínky nebo písek, příliš odkryté sandály určitě nebudou pro Vás ty správné.

Za pohodlí odpovídá rovněž samotná konstrukce sandálů. Pamatujte, abyste je před koupi dobře vyzkoušeli. Sandály by měly být přizpůsobené tvaru chodidla. Špatně vybrané sandály způsobí odřeniny a puchýře. Vyplatí se věnovat pozornost i materiálu, ze kterého jsou sandály vyrobeny. Je nejlepší, aby to byla přírodní látka, zdravá, prodyšná, která dovolí kůži dýchat. Při výběru bot do nejteplejšího letního období správná ventilace chodidla má obrovský význam.

Navštivte eshop Sizeer.cz. Vyberte si z nabídky sandálů značek Timberland, Ecco, Nike, Reebok nebo O’Neill. Podívejte se také na nabídku velmi populárních sandálků pro děti. Srdečně Vás zveme!

Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]