Jak si vybrat běžecké kalhoty?

Pokud jen počasí dovolí parky, cesty a ulice je velmi rychle vyplní běžci. Milovníky tohoto způsobu rekreace je opravdu hodně a nic nenasvědčuje tomu, aby se něco na tom měnilo. Spíš naopak, stále víc a víc se zajímáme o jogging a pořád vážněji přistupujeme k nákupu vhodných příslušenství.

Hovoříme-li o běžeckém vybavení, největší pozornost patří určitě botám. Samozřejmě, boty jsou klíčová záležitost. Běžecké boty odpovídají za práci našich končetin, z čeho vyplývá kvalita celého našeho tréninku. Nikomu už dnes nebude divné, že pro jogging je třeba koupit speciální, správně amortizovanou obuv. Avšak dobré boty nejsou všechno. Důležitou součástí běžecké výbavy jsou také jednotlivé části oblečení. Vnější oblečení pro horní části těla, zejména během studených zimních období se musí projevovat nepromokavostí a dobře chránit před větrem, a zároveň vyplňovat úkol správné ventilace kůže. Stejně důležité jsou také běžecké kalhoty. Abyste si je dobře vybrali, měli byste se řídit těmito jednoduchými pravidly.

Zaprvé by běžecké kalhoty měly být pohodlné. Běžci se dělí na ty, kteří raději běhají v kamaších nebo legínách, a ty, kteří mají radši volnější kalhoty. Proto stojí za to se zamyslet, co Vám bude více vyhovovat a omezit hledání na vybraný střih. Milovníci kamaší si mohou například vybrat z bohaté nabídky série Nike Performance, Nike Sportswear nebo adidas Training. Máte-li radši volné teplákové kalhoty, mnoho zajímavých modelů určených pro běhání nabízí Reebok, Umbro nebo Puma. Jak kamaše, tak volnější kalhoty mají také své kratší podoby, což je skvělé řešení pro teplejší dny. Ohlédněte se také za správným materiálem – měl by dýchat a odvádět pot od kůže.


Seznamte se s nabídkou internetového obchodu Sizeer.cz. Sledujte náš sortiment a cenové nabídky, kterých můžete využít.

Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]