Zméňte hledanou frázi
Zkuste použít méně filtrů (odstranit méně významné).

Zpět

Šály, Šátky, Rukavic

Téměř po celý rok se s námi počasí nemazlí – více než polovinu roku nosíme šály a rukavičky. Ne pouze v zimě, ale rovněž včasným jarem a koncem podzimu oblékáme teplné doplňky, která nás chrání před nízkou teplotou, ledovým větrem a nachladnutím. Pro milovníky zimních sportů jsou to rovněž neodmyslitelné atributy. Jak vybrat nejodpovědněji k našemu stylu?

Doplňky pánské


Rukavice a šály jsou doplňky, které pasují každému muži. Abyste vybrali ideální model, je dobré prohlédnout si svůj šatník. Jestli v něm dominují pánské obleky, elegantní kabáty a košile, budou nejlepší volbou kožené rukavice a jednobarevná vlněná šála. Do garderóby sportovních nadšenců se ideálně hodí černé univerzální rukavice z řady Puma Performance Gloves a komínová lyžařská šála. Pánové, kteří upřednostňují neformální styl, ocení rukavice TREFOIL od značky Adidas a hrubou šálu s norským vzorem.

Doplňky dámské


V ženské skříni hrají dolpňky první housle. Kromě bot a kabelek, z jejichž množství se nám může zatočit hlava, jsou přítomné i jiné doplňky. Spoustu žen má pestrý šatník, proto se rozhodnou pro minimum stylů a barev rukaviček a šálů. Odchyluje se od módy doplňků ve stejném stylu a barvě. Módní novodobá žena sestavuje vlastní kompozici zimních doplňků, ne vždy z řad jedné značky.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím.
×

Neodkládejte tento nákup na později, nebo někdo jiný koupí Vaší velikost. Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dnů na vrácení nebo výměnu zboží.

NAKUPUJTE A NERISKUJTE!

Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží.
Chcete více? Udělejte nákup za min. 1300 Kč, přihlašte se do SizeerClubu a získáte až 10% slevu na každý další nákup.
Více informací >

POKRAČOVAT V NÁKUPU>