Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět

Barevne tkaničky do dámských bot

Historie tohoto doplňku sahá až do XVIII století. Tkaničky nahradily velké ozdobné přezky na botách. Zajímavé je, že zpočátku byly používány v dámské obuvi, ale o něco později i muži začali nosit šněrovací boty. V současné době jsou šňůrky doplňkem, který za malé peníze oživí obyčejné boty, které několik měsíců ležely zapomenuté ve skříni.

Tkaničky do bot

Základním a samozřejmým použitím tkaniček je šněrování – zavazování bot. Jejich délku upravujeme podle počtu oček v botách. Průměrně vystačí šňůrky s délkou 45 cm do šesti párů – dírek nebo 90 centimetrů. Šněrovací boty s 10 páry dírek vyžadují asi 180 centimetrů. Barevně si můžete vybrat podle potřeby - barvy nebo kontrastu. Do černých polobotek si vyberte černé nebo grafitové. Pokud se nebojíte odvážných řešení vyberte si pár se zvířecím potiskem nebo dvoubarevné.

Nejen do bot

Kromě doplňku do bot mohou mít i jiné určení. Máte gumičky do vlasů nebo čelenku? Vezměte tkaničky a svažte si s nimi vlasy, odhalíte čelo a lícní kosti. Kromě toho je můžete využít i jako šňůrky na vázání (knih, časopisů, dokumentů) nebo jako šňůru na sušení praní.

Každá tkanička má svůj konec

Pokud se tkaničky třepí můžete je zachránit například lakem na nehty. Vystačí namalovat roztřepené konce silnou vrstvou bezbarvého laku. Dalším způsobem je jemné opálení koncovek nad plamenem - tkaničky jsou nejčastěji vyrobeny ze syntetických materiálů, které se dobře pálí a taví. Poslední možností je kousek plechu (např. z plechovky od nápoje) – omotat tenkým kouskem plechovky roztřepené koncovky.

Těžko je rozvázat.

Na takovéto zákeřné uzlíky existuje velmi snadný způsob. Posypte pudrem – třeba dětským pudrem - tato problematická místa a dobře jej rozveďte prsty po celém povrchu a následně vytřepte zbytky. Nyní určitě bez problémů rozvážete uzlík. Jiný způsob je použití kukuřičné mouky - postupujte stejně jako s pudrem. Nepříjemný uzlík se určitě podaří rozuzlit.

Přípravky pro péči o dámskou obuv

Pokud chcete, aby Vaše obuv vypadala stále jako nová měli byste uvažovat o koupi správných přípravků. Přípravky pro péči o obuv budou tou nejlepší volbou. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si originální produkty, které Vám pomohou starat se o Vaši obuv. V obchodech Sizeer a na sizeer.cz najdete, mimo jiné přípravky pro péči o kůži. Pomůžou udržet nový vzhled obuvi a dovolí Vám těšit se z jejich lesku déle. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné produkty značky Bama, které se vyznačují vysokou kvalitou a účinností. U těchto produktů máte jistotu, že dostanete to jen to nejlepší.

Nahlédněte do obchodů Sizeer nebo na sizeer.cz a podívejte se co jsme pro Vás připravili. Srdečně zveme!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]