Zméňte hledanou frázi
Zkuste použít méně filtrů (odstranit méně významné).

Zpět

Dámské Šátky, Rukavice, Šály

Rukavičky a šále jsou neoddělitelnou součástí každé dámské garderóby. Když teplota za okny klesá, oživí nejednu streetwearovou stylizacji. Hledáte zajímavé vzory, které Vám umožní zvýraznit nebarevné věci? Zvolte si komfort, pohodlí a vysoce kvalitní materiály

Zajímavé vzory


Každá sezóna je jiná, al. Eněkteré otázky zůstanou nezměněné. Módní, podzimní, zimní a dokonce i jarní stylizace nemohou existovat bez zajímavých doplňků. Jejich důležitými doplňkami jsou s určitostí rukavičky a šále. Dámské doplňky jsou nejen estetické, ale i praktické. Chcete se odlišit od davu a zároveň si zabezpečit maximum komfortu? Vyberte si šále Timberland. Jejich zajímavé vzory a barvy přitáhnou pozornost nejednoho kolemjdoucího.

Maximální komfort


Estetické zpracování není všechno. Rukavičky a šále musí zabezpečit maximální komfort a teplo během chladnějších dnů. Nevíte jaké si vybrat? V naší bohaté nabídce najdete modely stvořené na bázi kombinace bavlny, akrylu, nylonu či kašmíru. Materiály příjemné na dotyk Vám zabezpečí komfort a ochranu před zimou. Osvědčí se během větrných dnů či chladných večerů. Příklad naší nabídky? Měkké šále komínového typu značky Confront.

Sportovní pohodlí na každý den


Svoboda a pohodlí jsou nejlepšími vlastmostmi sportovního stylu. Pokud oceňujete doplňky, které neomezují Váš pohyb, ověřte rukavičky a dámské šále značky O´Neil nebo Nike. Na vlastní kůži se přesvědčíte, že si nemusíte vybírat mezi stylem a pohodlím. Jejich sezónové, ale i klasické nabídky Vám zabezpečí doplnění každodenního outfitu.


Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím.
×

Neodkládejte tento nákup na později, nebo někdo jiný koupí Vaší velikost. Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dnů na vrácení nebo výměnu zboží.

NAKUPUJTE A NERISKUJTE!

Tady a teď máte dopravu zcela zdarma a až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží.
Chcete více? Udělejte nákup za min. 1300 Kč, přihlašte se do SizeerClubu a získáte až 10% slevu na každý další nákup.
Více informací >

POKRAČOVAT V NÁKUPU>