Jak si vybrat kraťasy?

Když se blíží léto, je čas se připravit ukázat nohy! Podívejte se na nabídku kraťasů a šortek, jež budou vhodné pro letní sezónu. Při plánování takových nákupů je dobře vědět, na co bychom si měli dávat pozor, abychom si vybrali správně. Abyste si vybrali kraťasy, které budou optimálně zdůrazňovat Vaší siluetu, musíte zohlednit několik faktorů. Samozřejmě rozhodující je velikost. Nakupujete-li v internetovém obchodě, vždy použijte tabulku velikostí. Všimněte si, že i produkty té stejné značky ve stejné velikosti se mohou mezi sebou lišit velikostmi. Seznamte se proto s velikostmi každého produktu, o který máte zájem.

V internetovém obchodě Sizeer.cz každý produkt se měří individuálně, díky čemuž můžeme mnohem lépe vybrat tu správnou velikost pro nás. Neuškodí také změřit své oblíbené kraťasy nebo šortky na plochém a na základě těchto rozměrů v eshopu.

Správně vybrané kraťasy by měly být přiléhavé zezadu v pase tak, aby se neodkloňovaly zezadu, avšak také příliš neutlačovaly. Při měření kraťasů nebo šortek musíme určit, zda nás nikde neutlačují, zda je můžeme bez problémů zapnout, a také zda nejsou příliš volné, což by nám přidávalo objem a nepříznivě prezentovalo naši siluetu.

Nikdy nekupujte kalhoty pouze na základě informace o velikosti, jelikož toto může být zavádějící. Je dobře si zvyknout na podrobné čtení tabulky velikostí, protože kraťasy Nike a adidas ve stejné velikosti se mohou mezi sebou lišit přesto, že tyto modely jsou si velmi podobné na pohled.

V případě dámských kraťasů záleží na druhu postavy. Dívky s masivnějšími, krátkými nohami by je neměly ještě víc krátit kraťasy, které končí přímo u kolenou. Naopak dívky štíhlé, s úzkými boky si rozhodně mohou vybírat z krátkých šortek s křiklavými vzory a výraznými odstíny. Volba kraťasů na léto je také spojeno se stylem, jenž máme rádi. Naštěstí produktová nabídka v oblasti šortek je velmi široká, proto bez obtíží najdeme modely, které se budou hodit pro každého.

Zveme Vás, abyste se seznámili s kraťasy a šortky Nike, adidas, Puma, Reebok, Timberland.
Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]