INFORMACE O ZMĚNÁCH ZÁSAD SIZEERCLUBU

Koncem září měníme zásady věrnostního klubu SizeerClub. Od toho momentu za každou transakci v Sizeer obdržíte BODY.
BODY se přečítávají dle jednoduché zásady, 1 Kč = 1 bod po zohlednění všech slev a akcí. Body jsou platné 365 dní od momentu nákupu.

Získané BODY můžete vyměnit za KUPONY.
KUPONY, to jsou slevy na nákupy nebo hodnotné či věcné odměny.

Účastnění se v SizeerClubu na nových zásadách je dobrovolné a zdarma. Již koncem září si budete moci stáhnout NOVOU aplikaci SizeerApp a rozhodnout se, za co chcete měnit své BODY.

Chcete se dovědět víc? Přečtěte si nové podmínky >>>

Nakonec to nejdůležitější. Sleva, kterou aktuálně máte v současném klubu, bude nadále platná dle popředních zásad na první transakci v novém programu SizeerClub.

Pokud s novými podmínkami nesouhlasíte a chcete se ze SizeerClubu odhlásit, napište nám Vaši rezignaci na email: obchod@sizeer.cz

Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]