Dostupnost produktů

Všechno, co vidíte, je dostupné!

Všechny produkty zobrazené na stránkách obchodu Sizeer.cz jsou dostupné.

  • Většina zboží nabízeného na stránkách Sizeer.cz se nachází v centrálním skladě, proto produktová nabídka zobrazená na stránkách obchodu je shodná se zbožím, které máme. Toto řešení umožňuje rychle realizovat objednávky.
  • Máme navíc síť podporujících skladů na různých místech.    
  • Nespolupracujeme s velkoobchody, ve kterých produkty jsou dovážené až, když zákazník provede objednávku – všechny produkty jsou vždy fyzicky u nás.
  • Spokojenost s objednanými produkty je pro nás velmi důležitá, proto každý produkt před odesláním projde podrobnou kontrolu kvality.
  • Dodací lhůta činí 2 až 4 pracovní dny, počínaje dnem odeslání potvrzení o realizaci objednávky
  • Vynaložíme veškeré úsilí, aby objednávky přijaté k realizaci v pracovní dny do 13:00 hodin, byly doručeny během dvou pracovních dní.  

Níže několik fotografií našeho distribučního centra. 
Zpět do obchodu
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]