Bezpečný nákup (SSL)


Bezpečné spojení – bezpečný nákup!

1. Při přihlášení na svůj účet nebo registraci nového Zákazníka
2. Při provádění objednávky a zadávání osobních údajů
3. Při volbě možnosti platby on-line za zboží a provádění převodu nebo platby kreditní kartou  

Všechny Vaše údaje jsou bezpečné!

V uvedených situacích se Váš prohlížeč spojí s naším obchodem pomocí bezpečného, šifrovaného 128-bitového klíče spojení SSL, certifikovaného organizací Thawte. 


Jak zjistit, zda je spojení šifrováno?


V uvedených situacích (přihlášení, provádění objednávky, platba apod.) adresu našeho internetového obchodu v panelu nástrojů prohlížeče bude předcházet napis: https – písmenkos znamená bezpečné spojení (z ang. secure – chránit) a navíc se zobrazí ikona visacího zámku. Jak zjistit, zda je spojení šifrováno?


Bezpečné spojeni – bezpečný nákup!

V obchodě Sizeer.cz dbáme na soukromí údajů našich zákazníků. Proto jsme připravili podrobné pokyny týkající se zpracovávání osobních údajů a umístili jsme je do naší Ochrany soukromí.
Zpět do obchodu
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]