(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas ZX FLUX - Ideální boty na běhání

Boty adidas Flux jsou jedny z nejlepších běžeckých bot této značky. Není na tom nic divného – patří do skupiny nejlepších bot na běhání vůbec, které v tomto roce slaví již 32 let od svého vzniku! Čím jsou charakteristické a jaká je jejich historie? Kolekce známá pod názvem ZX byla přelomem ve světě běžeckých bot. Značka adidas si dal za úkol stvořit model běžeckých bot, které budou přizpůsobivé individuálním potřebám každého běžce. Na základě toho vznikly různorodé boty, vyznačující se výjimečnou stylistikou, a co je nejdůležitější, různými typy podrážek a svršků. Každý z nich měl odpovídat různým typům běžců – na krátké i dlouhé tratě, těm, kteří běhají v terénu i těm, kteří navštěvují posilovny nebo se věnují jiným sportům. Kolekce měla velký úspěch, o čem svědčí také neustále rostoucí nabídka modelů. Každý z nich je výjimečný a je vyvinutý pro různé druhy běžců, kteří každý den překonávají hranice svých možností.


My Future is limitless

V roce 1984 vznikla kolekce, která je úspěšně doplňována novými technologickými řešeními. Nutno podotknout, že modernost byla průvodním motivem tohoto projektu. První boty ZX vznikly v době, kdy ve světě vznikaly technologie jako počítače, CD-ROMy a tiskárny. ZX Flux jsou jedny z nejnovějších bot z této kolekce. Jejich mottem jsou nekonečné možnosti moderního stylu. Značka adidas zdůrazňuje, že podstatou módy je neustálá změna, se kterou Flux drží krok prostřednictvím dekonstrukce, konstruktivismu, emocí a výrazu.


Jaké jsou?

Model adidas ZX Flux má univerzální a minimalistický design. Jsou vyrobeny z jednoduchého svršku z síťoviny s dodatečným vyztužením na patě, a z lehké amortizující podrážky z umělé hmoty EVA. Značka se snaží pořád víc modernizovat zároveň vzhled toho modelu jako i jeho funkcionalitu a proto od nedávna můžeme koupit jeho zdokonalenou verzi. adidas ZX Flux ADV Tech je klasickou formou Fluxů obohacenou o doplňky ve stylu high-tech. Díky takovým detailům boty vypadají pořád líp a jejich popularita pořád roste. ZX Flux jsou běžeckými boty, které nápadem a designem předstihují budoucnost.


Sportovní móda

Svršek se perfektně přizpůsobí tvaru chodidla, proto NMD vypadají jako stvořené přímo pro Vás! Nezávisle na tom, zda si je vezmete ke sportovním kalhotám, joggerům nebo elegantním kalhotám chinos, můžete si být jisti, že budete nepřehlednutelní. Barevné, černé nebo v decentních šedých odstínech? V bohaté nabídce adidas NMD si každý fanoušek sportovní módy najde ideální model pro sebe.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]