(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Ultraboost

Postarejte se o svůj komfort a bezpečí při běhu v botách, které dobyly svět amatérů joggingu – adidas Ultraboost! Nejnovější systém amortizace v provedení německé značky Vám zajistí ještě lepší podporu pro nohy, klouby a vazy. A dobrý design bude těšit oko vždy, když se postavíte na start.


Jak vznikly adidas Ultraboost?

Legendární sportovní značka adidas již dlouhá léta podporuje amatérské a profesionální běžce v jejich každodenních sportovních výzvách. Mezi originálními botami na běhání jednak chyběl model, který by se vyznačoval neobvyklou amortizací, jakou nenajdeme v nabídce žádné jiné značky. Takto započala práce nad systémem Boost, který vznikl ve spolupráci s chemickým koncernem z USA. Umístěná pěna na podrážce měla nejen amortizovat otřesy, ale také dodávat energii při odrážení od země. Efekt? adidas Ultraboost - boty, které se staly žádané u běžců z celého světa.


Proč adidas Ultraboost?

Chcete ve sportu dosahovat čím dál lepších výsledků? Stále zvyšujete své příčky a záleží Vám na překonávání vlastních rekordů? Tyto boty jsou jako stvořené pro Vás! Pěnové mikro kapsle, které budují podrážku adidas Ultraboost perfektně amortizují kroky a dodávaní energii během odrážení od země. Díky tomu se nemusíte obávat o své bezpečí nebo o vznik úrazu při běhání. Dodatečně získáte ještě větší efektivnost a rychlost. Práce nad lepší technikou běhu se stane nejen možná, ale také neobvykle příjemná. adidas Ultraboost je obuv, která sama nese běžce do cíle.


Ultra-prodyšné Ultraboost

Je od dávna známo, že dobré boty na běhání, to není jen amortizace, ale také prodyšnost, proto jsou svršky modelu Ultraboost zhotovené z prodyšné tkaniny Primeknit. Díky tomu, že imituje ponožku, perfektně se přizpůsobí tvaru nohy. Ventilace na nejvyšší úrovni během intenzivního tréninku nebo běhu v horké dny? Můžete s tím počítat, pokud na nohou máte adidas Ultraboost! Bez obav – značka dbala rovněž o stabilní držení nohy a zaopatřila obuv o dodatečné gumové a velmi odolné elementy, které byly umístěny na nejnamáhavějších místech!


Které adidas Ultraboost vybrat?

V nabídce adidas najdete mnoho zajímavých nabídek pro běžce, ale právě model Ultraboost s jistotou upoutá Vaši pozornost! Jednoduchý, minimalistický, ale velmi novodobý design zajistí, že se boty odliší od všech ostatních. Můžete zvolit standartní verzi v bílé nebo černé, a tím si pořídit univerzální obuv nebo vsadit na červené adidas Ultraboost, které dodají energii již na první pohled. Bez ohledu na to, jakou barevnou verzi tohoto modelu adidas zvolíte, můžete spoléhat na nejlepší podporu při běhu.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]