Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Tubular

Čistá forma a moderní design. adidas Tubular jsou neobvyklá řada inspirovaná futuristickou verzí streetwearu. Minimalistické modely osvěžují vizáž sneakerů a vyznačují nové trendy v módě i ve sportu.


Taktický pokrok

Řada Tubular překvapuje svým futuristickým designem a zároveň čerpá z nejlepších tradic značky adidas. Příklad? Třeba adidas Tubular Runner. V tomto modelu se snoubí moderní řešení s návazností na kultovní běžeckou obuv z roku 1993. Překvapivý tvar tohoto designerského hybridu nejen že přitahuje pozornost, ale zároveň umožňuje doposud neznámý pokrok v oblasti přizpůsobení chodidlu.


Revouční vzhled

Pokročilé a propracované až do krajních mezí – takové jsou modely řady Tubular. Jejich radikálně odlišný vzhled určuje zcela novou estetiku a mění způsob nahlížení na streetweare. Příklad? adidas Tubular Doom. Už na první pohled je zde neutrální estetika pouze pozadím pro silné zdůraznění neobvyklé konstrukce, novátorského šněrování a propracovaných technických prvků.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]