Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas PW Tennis HU

Výjimečné sneakery adidas Tennis jsou garancí výjimečného komfortu při každém kroku. Jejich unikání design uchvátí jednoduchostí a barvami, kolem kterých nelze projít bez povšimnutí. Toužíte po ideálních sportovních botách na každý den? Prodyšné a dobře zamortizované? Tento model německé značky Vám jistě padne do gustu!

adidas x Pharell Williams = adidas PW Tennis HU

Co vznikne, když spojíte designérské schopnosti legendární sportovní značky s kreativním myšlením známého hudebníka Pharella Williamse? Odpověď je jednoduchá: velice originální sneakery! Tenisky adidas Tennis jsou nejlepším důkazem toho, že spolupráce sportovních značek s lidmi pop-kultury je trefou do černého. Model navržen autorem singlu „Happy” je dalším hitem v repertoáru adidas. Necháte se zlákat na tento netypický model sneakerů, který upoutá zrak a zajistí 100% komfort?

Odpovídající amortizace

adidas Tennis to není pouze dokonalý design udržovaný v městské módě, ale také nadprůměrné pohodlí. Boty jsou navrženy, tak aby zajistily nohám podporu během chůze či běhu po městě. Pro zvýšení komfortu a bezpečí naších kloubů a vazů adidas stvořil, dnes již dobře známou, technologii EVA, která je garancí dokonalé amortizace otřesů. Díky této pěně na podrážce bude každý krok stabilní, lehký a energický. Chůze v adidas Tennis je opravdovou příjemností.

adidas lehké jako pírko

Tyto sneakery doceníte rovněž za jejich ultra nízkou váhu. Všechno díky lehkým materiálům, ze kterých jsou adidas Tennis zhotovené. Kromě pěnové podrážky se v projektu nachází svršek z textilního materiálu, který nejen zajistí optimální ventilaci, ale také se velmi dobře přizpůsobí tvaru nohy. V adidas Tennis můžete chodit i v úpalné dny bez obav z pocitu diskomfortu či přehřívání noh. Pro lepší přizpůsobení designéři značky použili charakteristický systémem šněrování. Lehkost a přizpůsobení těchto sportovních bot má pozitivní vliv na dynamiku pohybu a pocit pohodlí. V adidas Tennis se můžete pohybovat zcela svobodně!

Dobrý design má význam

Originální struktura materiálu ve svršku adidas Tennis zajistí, že se celek prezentuje velmi originálně. Projektanti adidas a Pharell Williams vsadili na nejmódnější minimalizmus ve velmi efektivní verzi. Charakter těmto jednoduchým sportovním botám dodají takové elementy, jako logo na patě a jazyku. Velký význam má rovněž rozmanitost barev, mezi kterými se nacházejí opravdu pozoruhodné odstíny. Světlé pastelové barvy zajímavým způsobem navazují na tenisové tradice a perfektně se zařadí do jarních a letních outfitů. Vsaďte na skvělý minimalistický design v interpretaci Pharella Williamsa a zvolte neobvykle pohodlné boty adidas Tennis!


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]