(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Boty adidas Pharrell Williams – dvojnásobně mistrovský look

Víte, co se osvědč každou sezonu, bez ohledu na to, co nám projektanti nabízejí? Minimalismus. Ale ne takový nudný jednoduchý design, ale něco opravdu výjimečného, co nepotřebuje křiklavé ozdoby, protože se dokonale obrání sám. Originální nabídka, jako stvořená pro sběratele. To je to, co vás nastaví, že? V tom případě Vaši garderobu musejí doplnit boty adidas Pharrel Willimas. Další kolekce stvořená ve spolupráci se slavným hudebníkem nezklame dokonce ani ty nejnáročnější fanoušky streetwearu. Přesvědčte se!


Spolupráce gigantů

Tato kolaborace má mnoho fanoušků - a to má svůj důvod. Značka se těší popularitou již dlouhá léta, to je jasné, ale Pharrell Williams rovněž není ledakým. Tento americký muzikant již mnohokrát ukázal, že hudba je jeho doménou. Jsou kreativitu využívá rovněž v jiných oblastech a vysílá do světa své krédo: vášeň a energie jsou hodnoty, kterými bychom se měli řídit po celý život. Dokonale o tom vědí i fanoušci streetwearu, proto nabídky, které vznikly ve spolupráci adidas s Pharrellem Williamsem, tak uchvácejí. Spolupráce započala již v roce 2014, ale s úspěchy trvá až dodnes. A nechť trvá co nejdéle, protože výjimečným sneakersům stvořeným v takových podmínkách není co vytknout. Jsou perfektní, což potvrdí každý mistr městské módy. Tentokrát zpěvák vsadil na inspirace tenisem – sportem, který je odjakživa považován za prestižní. Má rovněž specifický dress code, který zaskakujícím způsobem propojuje eleganci se sportem a pohodlím. Originální? Rozhodně. Praktické? No jasně! A ke všemu výjimečné, protože takové kicksy jsou opravdu vzácné – navíc v nadčasových barvách, které ideálně pasují do každé stylizace. Sneaherdeadi, musíte ji mít! Zdá se, že zde se skrývá něco přesně pro Vás!


Boty adidas PW - držte krok s módou!

Klasické adidas PE Tennis? Sneakersy Climacool Vento? A možná nadčasové Superstar ve verzi Pharrella Williamse? Máte víc možností, než si myslíte! Ale bez ohledu na to, na kterou jste posledně vsadili, můžete mít jistotu dobrého výběru. Proč? Protože tyto kicksy navazují na sport nejen svým lookem, ale celou konstrukcí. V svém DNA mají tedy zapsaný maximální komfort, hoden nejen krále kurtu, ale také krále městského stylu. Odolné materiály, promyšlený design a samozřejmě geniálně zkonstruovaná podrážka a schopnosti projektantů Vám garantují úchvatné pohodlí a ještě více úchvatnou odolnost. Snadná péče o obuv, to je další přednost, která je k nezaplacení, podobně jako praktičnosti – za tu odpovídá šněrování a poutko nad patou, které usnadní zouvání či obouvání obuvi. Projektanti a také sám Pharrell Williams mysleli na všechno. Dobře vědí – podobně jako my v Sizeer – že zaměřujete pozornost look, ale ne bez důvodu se považujete za opravdového sneakerheada. Máte rádi, když tento typ obuvi se nejen dobře prezentuje, ale zaručuje něco mnohem víc. A právě takové modely najdete v kolekci adidas. Takže? Vsadíte na tento look anebo čekáte, až Vás ostatní předběhnou?


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]