Rozbalit filtry
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

Vybrat filtry

Boty, tenisky adidas EQT

Cena

od do

POHLAVÍ

Velikost

Barva

Smazat vybrané

Aktuálně prohlížíte: adidas EQT 
Dostupné modely těchto tenisek:

Velikosti

44 2/3

3190 Kč

1971 Kč

adidas
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

adidas EQT

Adidas je značka, která ráda vytváří inovační objevy, jak módní, tak i sportovní. Vždy se snaží zaskakovat své klienty i ty, kteří se jimi mohou stát. Tak tomu bylo rovněž v případě modelu EQT. Co se skrývá za tímto tajemným názvem?


Ztělesnění novodobosti adidas

Design těchto bot, které dnes triumfují v nabídce německé značky, sice dělají dojem velmi novodobých, ale pravdou je, že jejich vzhled pochází z 90. let. To právě tehdy se projektanti značky rozhodli stvořit boty kontrastující s ultra barevnými a neonovými modely, které se tehdy těšily velkou popularitou. Základními barvami EQT byla bílá, černá a tmavě zelená. Svršek byl minimalistický a jazyk naplocho přiléhal k noze. Celek se prezentoval velmi skromně v relaci s tehdejšími trendy. Jak se jednak ukázalo, byl to dobrý tah, jelikož EQT si velmi rychle získaly uznání mezi milovníky sneakerů.


Boty se strategií EQT

Když začneme o nich číst, rychle se zorientujeme, že nebyly dílem náhody. EQT je zkratka slova Equipment, což doslovně znamená „vybavení” nebo „zařízení”. Specialisté adidas došli k závěru, že bez odpovídajícího vybavení je obtížné sportovat a EQT se měly stát nenahraditelnou výstrojí pro běžce. Jak jejich design, tak i praktická stránka, měly svůj počátek v moderní strategii tohoto modelu, kterou můžete shrnout v krátké sloganu: „Co je důležité, není nadbytečné.”. V EQT má každý element zvýšit komfort nošení nebo zdůraznit jejich perfektní vzhled.


Odpověď na měnící se realitu

adidas EQT byl jedním z prvních modelů, který se objevil po změnách ve firmě. 90. léta byly pro německý koncern obzvlášť důležité. Objevilo se nové logo, které je dodnes značně rozpoznatelné a těžko by si ho někdo mohl splést. Filozofie značky se soustředila na komfort, novodobost, funkčnost a odolnost. Všechny tyto změny se ukázaly být velmi přínosné a EQT se staly jejich symbolem. Když se ukázaly poprvé v prodeji, zaskočily svým designem, který poutal pozornost. Boty se ubíhajícím časem průběžně měnily. Na počátku tisíciletí se namísto charakteristické zelené objevil nový odstín červené, který dodal revoluční vzhled tomuto modelu.


EQT dnes

Toto perfektní sportovní vybavení je dnes dostupné v široké škále barev a vzorů. Červená si stále udržuje svou vysokou pozici, jednak se EQT objevily také v bílé, černé, růžové, odstínech šedé či béžové. Jediné, co zůstává nezměněné, je jejích tvar, který od počátku šel ruku v ruce s funkčností. Přesto, že vypadají velmi moderně, EQT čili adidas Equipment, jsou boty s historií, která vznikla na přelomu století. Díky své funkčnosti, odolnosti a pohodlí se staly symbolem značky a bezpochyby jedním z nejdůležitějších elementů vybavení každého běžce.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]